Як відправити графіті ВКонтакте. Як передати картинку вконтакте з інтернету.

Хочете прикрасити стіну одного «ВКонтакте», але не знаєте як? Хочете здивувати його чимось оригінальним? У вас є художні здібності? Намалюйте і відправте своєму другові графіті. Це самий підходящий спосіб найбільш яскраво передати іншим свій настрій.
Інструкція
1
Запустіть ваш інтернет-браузер, зайдіть на сайт «ВКонтакте». Для цього введіть у поле адресного рядка браузера www.vkontakte.ru.
2
Перед вами відкриється головна сторінка сайту. Якщо ви вже зареєстровані «ВКонтакте», то введіть свої дані для авторизації: логін або e-mail і пароль для входу. Якщо ж у вас поки що немає свого власного акаунту, то створіть його, спочатку відправивши заявку керівництву сайту, а після схвалення ними вашої заявки пройдіть покроково процес реєстрації і потім зайдіть на свою сторінку.
3
Перед вами відкрилася «Моя сторінка». Тут зібрана вся інформація про вас, заповнена ще в процесі реєстрації. У лівій частині сторінки знаходиться мене вкладок, серед яких вам необхідно знайти «Мої друзі». Клацніть по ній.
4
На сторінці, розташовується список ваших друзів. Виберіть з нього користувача, якому хочете відправити графіті. Клацніть на його імені, щоб перейти на його сторінку.
5
А сторінці обраного вами користувача перейдіть лінійку і зійдіть вниз. Знайдіть у правій стороні блок «Стіна». Клікніть курсором в порожнє поле з написом «Що у вас нового?» - Відкриється невелике підменю. Натисніть праворуч на кнопку «Прикріпити». У випадаючому списку виберіть «Графіті».
6
Запускається вікно для малювання графіті. Виберіть колір, товщину та інтенсивність кисті і починайте малювати. Затисніть ліву кнопку миші і плавно ведіть її, щоб вийшов малюнок. Міняйте настройки кольору, товщини і інтенсивності в залежності від бажаного результату. Якщо вам необхідно перемалювати попередню деталь, натисніть кнопку «Скасувати».
7
Коли малюнок буде закінчено, натисніть на кнопку відправити. Дочекайтеся, поки графіті завантажиться на стіну. При бажанні можете залишити до нього коментар у відповідному вікні. На завершення натисніть кнопку «Прикріпити».