Як зшити плаття трансформер. зшити плаття до колін.

За будь красивою річчю можна сходити в модний магазин, але в такому випадку ніхто не зможе гарантувати вам унікальність і неповторність нового наряду. Сьогодні все більшої популярності набирає серед модниць плаття-трансформер, яке не так складно зшити самостійно, але, незважаючи на гадану простоту, це плаття дає вам масу можливостей для того, щоб урізноманітнити свій образ.
Інструкція
1
Щоб пошити таке плаття, візьміть еластичний трикотаж або біфлекс шириною 150 см.Постройте викрійку, щоб розрахувати необхідну довжину тканини.
2
Виміряйте сантиметром обхват грудей, а потім виміряйте обхват в декількох місцях - залежно від того, в який фасон ви будете перетворювати плаття, там буде знаходитися пояс (обсяг талії, об'єм під грудьми, обсяг над грудьми і на шиї) . Висота пояса повинна складати приблизно 15 см.
3
Якщо ви хочете плаття стандартної довжини до коліна, виміряйте відстань від коліна до ключиць, а потім від нижнього краю пояса до коліна. Чим довша ви хочете отримати поділ - тим більше буде ця відстань. Далі виміряйте сантиметром довжину від нижнього краю пояса до щиколоток і від талії до щиколоток. Виходячи з цих мірок, визначте, яка довжина тканини потрібна для шиття. Не забувайте про припуски на шви.
4
Починайте розкрій тканини.
5
Щоб пошити зав'язки, виріжте з готової тканини смужки шириною 3 см. Пристрочите одну смужку до іншої, щоб утворилася довга смуга довжиною 2-3 метра. Зігніть смужку виворотом назовні, прострочіть, обробіть край оверлоком і виверніть на лицьову сторону.
6
Для виготовлення пояса відріжте прямокутник висотою 30 см і довжиною, яку ви визначили для обхвату пояса. Складіть уздовж, обробіть оверлоком, виверніть і зшийте в кільце.
7
залишилася тканина складіть уздовж найдовшої сторони і на згині надріжте тканину на довжину половини пояса. Зробіть на кінці надрізу витачку для вшивання поясу. Обробіть зрізи оверлоком і сформуйте задній шов. Ушийте пояс в отвір, підготовлене для нього, і обробіть оверлоком.
8
Потім обробіть довгі краї тканини. На що залишилася необробленої стороні тканини зробіть кулиску спідниці шириною 2-3 см. В кулиску проденьте приготовлені зав'язки і насолоджуйтеся зшитим власноруч оригінальною сукнею.