Як підібрати коротку стрижку.

Короткі стрижки завжди виглядають стильно і оригінально. Вони не вимагають багато часу на догляд та укладку. Завдяки цим якостям такі стрижки ніколи не виходять з моди. Дуже часто жінки бачать модель з сподобалася зачіскою і біжать до перукаря з вимогою зробити таку ж. Це неправильний підхід. Коротка стрижка вимагає продуманого відносини: потрібно врахувати структуру волосся, тип обличчя, стиль одягу, щоб вибрати відповідну.
Інструкція
1
Стрижка в першу чергу змінює обличчя людини, що потрібно враховувати при її виборі. Наприклад, власницям особи прямокутної форми не радять стригти волосся коротко, так як виділяються широкі вилиці. Але якщо зробити яскраву і довгу чубок, можна відвернути увагу від скул. Жінкам з овальним обличчям йде майже все, тому можна експериментувати і шукати найкращий варіант на практиці. Навіть максимально короткі волосся будуть добре виглядати. Для круглого типу потрібно вибирати таку стрижку, при якій з боків пасма коротше, ніж на маківці, це візуально подовжує обличчя. А квадратне обличчя допоможуть пом'якшити більш довге волосся на потилиці.
2
Вважається, що короткі стрижки не підходять блондинкам, так як додають вік, тоді як брюнетки добре виглядають із стриженими волоссям. Це далеко не завжди так - іноді короткі світле волосся, навпаки, роблять жінку молодшою, особливо якщо у неї струнка фігура. Є думка, що такі стрижки - тільки для жінок за 50. Але фахівці стверджують, що вони дозволяють підкреслити молодість, зробити акцент на виразності очей. Враховуйте свій тип фігури і недоліки - наприклад, повним жінкам короткі стрижки, як правило, не йдуть. Вибираючи модель стрижки, пам'ятайте про свої достоїнства - відкрийте витончену шию, красивий потилицю або вуха, підкресліть високі вилиці.
3
Враховуйте структуру свого волосся. На прямих відмінно виглядають короткі каре, асиметричні, строгі і рівно підстрижені пасма, на хвилястих краще робити ступінчасті локони. Тонким волоссю ідеально підходять будь короткі стрижки, а власницям густих і жорсткого волосся потрібно бути обережними. Наприклад, не підстригати їх до однієї довжини, а зробити градуювання.
4
Вибрати стрижку самостійно досить складно. Можна скористатися спеціальними сервісами для підбору зачісок он-лайн. Але бажано довіритися професіоналам. Враховуючи наведені вище рекомендації, підберіть кілька вподобаних варіантів з журналів та інтернету і покажіть перукаря. Досвідчений майстер оцінить стан волосся, тип обличчя і запропонує кращий варіант.