Як під'єднати другий монітор.

Якщо ви задалися метою підключити до одного системного блоку два монітори, то врахуйте декілька нюансів. Необхідно не тільки правильно підключити обидва пристрої, але і налаштувати їх синхронну роботу.
Інструкція
1
Вивчіть роз'єми, якими наділені обидва ваших монітора. Справа в тому, що відеокарти комп'ютерів, як правило, наділені двома або трьома каналами передачі відеосигналу. Зазвичай це роз'єми DVI і VGA. Багато старих монітори мають тільки роз'єм VGA. Щоб підключити два монітори з такими каналами, придбайте додатковий перехідник DVI-VGA або аналогічний кабель. Природно, якість аналогового сигналу незрівнянно з цифровим.
2
Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся повного завантаження операційної системи. Підключіть другий монітор до мережі змінного струму та увімкніть його. З'єднайте цей дисплей з обраним роз'ємом відеоадаптера комп'ютера. Відкрийте панель управління і виберіть меню «Оформлення та персоналізація». Знайдіть підменю «Екран» і відкрийте пункт «Підключення зовнішнього дисплея».
3
Натисніть кнопку «Знайти», розташовану у верхній частині появи меню. Дочекайтеся визначення другого дисплея. Тепер подумайте, який з моніторів буде головним. Виділіть його графічне зображення та активуйте пункт «Зробити цей екран основним». Дана опція розташована в нижній частині робочого вікна.
4
Виберіть варіант синхронної роботи обох моніторів. Існує два основних види: дублювання і розширення. Перший варіант, як правило, використовують при підключенні телевізора або проектора. Після його активації на обидва дисплея буде виводитися ідентичне зображення. При використанні функції «Розширити екран» ви отримаєте єдиний робочий стіл, що складається з двох дисплеїв.
5
Активуйте підходящу для вас функцію. Пам'ятайте про те, що при використанні параметра «Дублювати екрани» дозволу обох моніторів будуть автоматично вирівняні. Це може привести до того, що широкоформатний монітор, що підтримує дозвіл Full HD, передаватиме менш якісне зображення.
Можливості сучасних комп'ютерів дозволяють підключати до цих пристроїв більше одного дисплея. Зазвичай кількість додаткових екранів обмежена тільки числом каналів, призначених для передачі відеосигналу.
Інструкція
1
Почніть з вибору другого дисплея. В даному випадку можна використовувати не тільки комп'ютерний монітор, а й рідкокристалічний або плазмовий телевізор. Ці пристрої здатні видавати високу якість зображення, що важливо для багатьох користувачів. Відеоадаптери комп'ютерів, як правило, наділені портами, призначеними для передачі аналогового і цифрового сигналу. Підберіть дисплей, що володіє потрібним портом прийому відеосигналу.
2
Знайдіть відповідний кабель, що дозволяє з'єднати відеокарту комп'ютера з обраним дисплеєм. Можна підключати додаткові перехідники, що здійснюють зв'язок між різними портами. Пам'ятайте про те, що подібні пристрої знижують якість зображення, тому від їх використання краще відмовитися, якщо в цьому немає крайньої необхідності. Виконайте з'єднання системного блоку з обраним дисплеєм.
3
Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся завершення його завантаження. Найімовірніше, другий дисплей автоматично визначиться системою. Якщо цього не сталося, то відкрийте меню «Підключення до зовнішнього дисплею». Воно розташоване в меню «Оформлення та персоналізація». Натисніть кнопку «Знайти», розташовану біля графічного зображення використовуваного дисплея. Після визначення другого екрану виконайте настройку спільної роботи обох моніторів.
4
Вкажіть дисплей, на якому спочатку будуть відкриватися запущені програми. Виділіть його графічне зображення та активуйте функцію «Зробити цей екран основним». Якщо ви хочете використовувати ваші монітори для синхронної роботи з різними додатками, то виберіть параметр «Розширити екран». Дана схема спільної роботи дисплеїв дозволить вам одночасно запускати кілька повноекранних додатків, забезпечуючи більш зручну роботу з ними.