Як відправити фото електронкою. Як електронкою відправити відразу кілька фото.

Сучасні можливості електронної пошти дозволяють нам не тільки відправляти текстові повідомлення іншим людям, але і прикріплювати до електронних листів інші різного роду файли: фотографії, відеозаписи, мелодії, додатки і т.д. Як же відправити такий файл, а саме фотографію?
Інструкція
1
Запустіть ваш інтернет-браузер. Зайдіть на сайт, на якому у вас зареєстрований поштовий ящик.
2
Ящик на Яндексі. Введіть в поле адресного рядка браузера www.yandex.ru. Перед вами відкриється головна сторінка сайту. Зайдіть на свій ящик. Для цього в лівій стороні сторінки знайдіть блок «Пошта» і в ньому введіть у відповідні поля ваші дані для авторизації: логін і пароль. Натисніть мишкою кнопку «Увійти» або з клавіатури кнопку Enter.
3
Перед вами відкриється сторінка з вхідними листами. Вгорі над списком знайдіть кнопку «Написати».
4
Сформуйте лист. Спочатку вкажіть адресу поштової скриньки того, кому ви цей лист відправляєте. Далі вкажіть тему листа, в якій коротко відобразіть основний його зміст. Напишіть сам текст листа в найбільше віконце.
5
І нарешті, прикріпіть фотографію. Для цього внизу сторінки натисніть кнопку «Прикріпити». Далі у вікні, виберіть необхідну фотографію з комп'ютера, вказавши її місцерозташування, натисніть «Ок» і дочекайтеся, поки файл завантажиться.
6
Після того як фотографія прикріпиться до вашого листа, можете сміливо натискати на кнопку «Відправити». Лист миттєво долетить до адресата.
7
Ящик на mail.ru. Принцип в точності той же, що і на Яндексі. Зайдіть на сайт, ввівши www.mail.ru, увійдіть пошту, пройшовши процес авторизації.
8
Почніть писати новий лист. Введіть адресу пошти одержувача, тему листа. Відразу під цими двома вікнами розташовується кнопка «Прикріпити». Завантажте фотографію з комп'ютера, дочекайтеся закінчення завантаження. Далі можете написати текст самого листа. Коли все буде готово, зійдіть вниз і натисніть на кнопку «Відправити».
Корисна порада
Бажано попередньо перед відправкою фотографію трохи відкоригувати, а точніше стиснути. Це прискорить її завантаження і відправку листа адресату. Стиснення розмірів можна зробити за допомогою стандартної програми Microsoft Picture Manager.