Як поставити код на диск.

Напевно у кожного користувача ПК є деяка кількість інформації, яке він не хотів би показувати іншим. Незалежно від того, mp3-файл це або секретний документ, інформація на жорсткому диску вимагає захисту. Для цих цілей розроблено велику кількість програм. Розглянемо одну з них як приклад.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Disk Password Protection.
Інструкція
1
Для завантаження даної програми перейдіть за наступним посиланням http://www.exlade.com/ru/disk-password-protection і натисніть «Завантажити». Після її установки, запустіть утиліту, двічі клацнувши по значку з замковою щілиною. У головному вікні програми ви зможете побачити всі доступні на даний момент жорсткі диски, включаючи їх розділи.
2
Виберіть розділ диска або сам вінчестер, який ви хотіли б захистити паролем. Для автономної захисту рекомендується запустити майстер захисту. Натисніть верхнє меню «Захист» і виберіть пункт «Майстер захисту диска», або натисніть на відповідну кнопку на головній панелі інструментів.
3
У вікні вітання від «Майстра захисту» необхідно вибрати категорію розділу диска. Виставте необхідні параметри і натисніть кнопку «Далі».
4
У наступному вікні перед вами з'явиться список доступних розділів і самих дисків. Виберіть зі списку той, для якого ви хочете призначити пароль. Для переходу до наступного вікна натисніть кнопку «Далі» або натисніть клавішу Enter.
5
Потім поставте відмітку напроти пункту «Встановити захист» і знову натисніть кнопку «Далі». У новому вікні ви побачите форму для введення пароля, придумайте складний пароль, введіть його двічі (у першій графі і в графі підтвердження). Також рекомендується активувати прихований режим захисту, для цього поставте позначку напроти відповідного рядка. Натисніть кнопку «Далі», щоб продовжити налаштування.
6
На екрані з'явиться повідомлення про успішну установку паролів на вибрані розділи. У списку дисків з'явиться відповідна позначка. Операція по установці коду на диск завершена.
7
Варто відзначити, що після деінсталяції даної програми приховані розділи стануть доступні для кожного користувача як і раніше. Тому рекомендується встановлювати програму в відмінну від папки Program Files.