Як сушити пуховик.

  •  Сушити пухову куртку можна в пральній машині на режимі сушки. Перед початком сушіння помістіть в барабан разом з пуховиком кілька тенісних м'ячиків. Завдяки тому, що м'ячики будуть заглиблюватися про поверхню куртки, пух і перо не зіб'ють в грудки і не слежат.
  •  Сушити пуховик потрібно строго в горизонтальному положенні. Якщо повісити пуховик вертикально, наповнювач сповзе вниз і зіб'ється в ком. Найкраще, якщо для сушки пуховик ви розкладіть на горизонтальній площині поверх тканини з натурального волокна, яка буде вбирати в себе надлишки вологи. При зволоженні тканини її слід замінювати на суху.
  •  Допустима сушка курток з пуховою наповнювачем на балконі. Пуховик потрібно розкласти поверх спеціальної сітчастої сушарки, забезпечивши тим самим циркуляцію повітря. Але слід уникати потрапляння прямих сонячних променів.
  •  Головною умовою успішної сушки пуховика можна назвати періодичне струшування вироби в різних напрямках. Трясти потрібно так, ніби ви збиваєте подушку. Також під час сушки пуховик слід якомога частіше перевертати і трусити, при цьому розправляючи руками пух всередині виробу.
  •  Ще один із способів, яким можна сушити пуховик, - вставити фен для волосся в кишеню куртки, включивши не надто гарячий режим, повітряним потоком сушити і одночасно розправляти наповнювач.