Як з'єднати ноутбук і комп'ютер по локальній мережі.

Стаціонарний компьюте і ноутбук можна об'єднати в єдину локальну мережу двома основними способами. Зазвичай використовують кабельне з'єднання або створюють бездротову мережу за допомогою певних пристроїв.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi адаптер.
Інструкція
1
Краще зупинитися на другому варіанті, тому що він дозволяє зберегти основна перевага ноутбука - його мобільність. Придбайте Wi-Fi адаптер. В даному випадку підійде практично будь-який пристрій, тому що вам не потрібно створювати власну точку доступу. Виберіть пристрій, що підключається до системної плати комп'ютера, або зупиніть свій вибір на USB-адаптер.
2
Підключіть придбаний Wi-Fi адаптер до комп'ютера. Увімкніть ПК і встановіть програмне забезпечення, що постачається в комплекті з бездротовим обладнанням. Якщо воно відсутнє, то перейдіть на офіційний сайт виробника і скачайте звідти потрібну програму або драйвери. Перезавантажте комп'ютер, щоб Wi-Fi адаптер міг виконувати всі необхідні функції.
3
Розпочніть створення бездротової мережі. В даному випадку абсолютно неважливо, який пристрій ви оберете в якості головного. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом і перейдіть в меню «Управління бездротовими мережами» (Актуально для Windows Seven). У вікні, натисніть кнопку «Додати». Вона розташована над списком існуючих мереж. Виберіть пункт «Створити мережу комп'ютер-комп'ютер» і натисніть кнопку «Далі».
4
Заповніть запропоновану форму. Вкажіть ім'я вашої мережі, виберіть тип безпеки і введіть пароль, щоб до вас не могли підключитися інші користувачі. Поставте галочку поруч із пунктом "Зберегти параметри цієї мережі». Натисніть кнопку «Далі». Закрийте вікно, що з'явилося.
5
Увімкніть другий пристрій. Запустіть пошук доступних бездротових мереж. Виконайте підключення до мережі, яку ви тільки що створили. Встановіть статичні адреси для кожного бездротового адаптера. Це дозволить швидко отримувати доступ до одного комп'ютера, працюючи з іншого, тому не доведеться постійно з'ясовувати присвоєні IP.
У сучасному світі комп'ютери набувають все більшої популярності. Іноді покупка нового комп'ютера лише примха, іноді - це дійсно необхідний захід, іноді ПК значно полегшує нам життя. Крім персональних комп'ютерів активний розвиток отримали ноутбуки , які не тільки змогли стати гідною альтернативою звичайним ПК, але навіть перевершують їх по деяких параметрах. Само собою користь від ноутбука значно знижується, якщо він не має доступу до інтернету або до інших мереж. На щастя, варіантів з'єднання ноутбука з локальної мережею предостатньо.
Вам знадобиться
  • Свитч
  • Маршрутизатор
  • Роутер
  • Мережева карта
Інструкція
1
Спочатку виберіть спосіб підключення ноутбука до локальної мережі. Багато варіантів здадуться схожими, але процес підключення буде відрізнятися кардинально. Або ви будете підключати ноутбук за допомогою мережевого кабелю, або використовуєте для цього технологію бездротової передачі даних Wi-Fi.
2
Якщо ви зупинилися на першому варіанті, і локальна мережа побудована за допомогою світча або проводового маршрутизатора, то підключіть ноутбук до одного з цих пристроїв за допомогою мережевого кабелю. В залежності від вимог вашої локальної мережі Введіть установки IP-адреси і DNS-серверів для вашого ноутбука.
3
Якщо немає можливості підключити ноутбук до мережі за допомогою світча, то створіть пряме з'єднання з будь-яким комп'ютером в локальній мережі. Для цього вам знадобиться вільна мережева карта в комп'ютері. Після установки мережевого з'єднання комп'ютер-ноутбук, відкрийте доступ для нової локальної мережі, змінивши параметри старої. Для цього відкрийте властивості локальної мережі, до якої потрібно підключити ноутбук, перейдіть у вкладку «Доступ». Якщо потрібно дозволити доступ в інтернет, то поставте галочки в обох пунктах.