Як прибрати значок програми з трея. Як прибрати значки з трея а програма працювала.

Системна панель, в якій розташовуються значки програм, а також годинник, називається трєєм. Швидкодію системи прямо пропорційно кількості значків в цій панелі: чим їх менше, тим швидше завантажується операційна система при старті.
Вам знадобиться
  • Робота з системним трєєм.
Інструкція
1
Щоб прибрати значок з трея необхідно закрити програму, з запуском якої він з'являється. Наприклад, аудіоплеєр AIMP відображається не тільки на панелі завдань, але і в треї. Натисніть правою кнопкою на значку плеєра і виберіть пункт «Вихід», буквально через кілька секунд значок разом з програмою будуть автоматично закриті.
2
В деяких випадках потрібно прибрати значок з трея, але програма повинна залишитися відкритою і повністю функціонувати. Для цього перейдіть до налаштувань програми і активуйте відповідну опцію. На прикладі того ж плеєра: відкрийте його і перейдіть до його настройок - натисніть клавіші Ctrl + P. У вікні, перейдіть до блоку «Плеєр», виберіть розділ «Трей», а в правій частині вікна поставте відмітку напроти пункту «Завжди показувати іконку в треї ». Натисніть кнопки «Застосувати» і «Закрити».
3
Також значок в треї можна заховати за допомогою стандартних засобів операційної системи. Натисніть правою кнопкою миші на кнопці меню «Пуск» і виберіть пункт «Властивості». У вікні, перейдіть до вкладки «Панель завдань». Тут виберіть програми, які необхідно приховувати за кнопкою із зображенням подвійної стрілки, і поставте позначку напроти пункту «Завжди приховувати». Натисніть кнопку «ОК», щоб закрити вікно настройки. Подивіться на системний трей, все значки, які були обрані вами, автоматично сховалися за стрілку.
4
Є досить радикальний спосіб деактивації значків на панелі трея - за допомогою утиліти «Диспетчер завдань». Використовувати даний спосіб не рекомендується, але його варто знати, т.к. іноді потрібно вивантаження додатки. Для запуску «Диспетчер завдань» необхідно натиснути клавіші Ctrl + Alt + Del або Ctrl + Shift + Esc.
5
У вікні, перейдіть до вкладки "Процеси", знайдіть відповідний файл запущеного додатка та натисніть кнопку «Завершити процес». Для швидкого пошуку процесу рекомендується використовувати сортування по імені процесу або користувача.