Як об'єднати два логічних диска. Як об'єднати 2 локальних диска системний і звичайний.

Застосовують кілька різних методів, що дозволяють з'єднати розділи жорсткого диска. Зазвичай або використовують спеціальні програми, або виконують цю процедуру під час установки операційної системи.
Інструкція
1
У першому випадку вам знадобиться утиліта Partition Manager. Скачайте її і встановіть собі на комп'ютер. Перезавантажте його, щоб програма зібрала відомості про підключені жорстких диска і отримала до них доступ. Запустіть Partition Manager.
2
У меню, швидкого доступу виберіть пункт «Режим для досвідчених користувачів» і дочекайтеся появи нового вікна. Знайдіть над панеллю інструментів вкладку «Майстра» і відкрийте її. Наведіть курсор на пункт «Додаткові функції» і виберіть параметр «Об'єднання розділів».
3
У меню, натисніть кнопку «Далі». Тепер клацніть по графічному зображенню того розділу, до якого необхідно приєднати другий локальний диск. Пам'ятайте про те, що фінального диску буде присвоєна буква розділу, вибраного в цьому кроці. Якщо в процесі з'єднання учавствует системний локальний диск, то обов'язково вибирайте його. В іншому випадку система перестане завантажуватися. Натисніть кнопку «Далі».
4
Клацніть по графічному зображенню другого логічного диска, який бере участь у злитті. В поле «Ім'я папки» введіть назву каталогу, в який будуть збережені всі дані, що зберігаються на обраному розділі. Натисніть кнопку «Далі». Перевірте правильність заданих параметрів і ще раз натисніть кнопку «Далі». В наступному вікні натисніть кнопку «Готово», щоб завершити попередню підготовку.
5
В робочому вікні програми знайдіть і відкрийте вкладку «Зміни». Клацніть по пункту "Застосувати зміни». Після появи нового вікна виберіть пункт «Перезавантажити сечас». Програма Partition Manager продовжить з'єднання розділів після перезавантаження. Всі подальші операції будуть проходити в режимі MS-DOS. Перезавантажте комп'ютер після завершення роботи програми і перевірте правильність завершення операції.