Як перенести фотографії на диск.

Сьогодні практично кожна сім'я знає, що таке фотоапарат і як з ним поводитися. З часом на жорсткому диску комп'ютера накопичується велика кількість знімків і для їх перегляду потрібна велика кількість часу. Але можна створити кілька збірок кращих фотографій, які будуть читатися будь-яким DVD-плеєром.
Вам знадобиться
  • - програмне забезпечення Nero Express;
  • - чистий DVD-диск.
Інструкція
1
Скористайтеся програмою Nero Express, якщо вона є на вашому комп'ютері, якщо ні, її можна завантажити з офіційного сайту. Для цього перейдіть за наступним посиланням http://www.nero.com/rus/downloads.html і виберіть будь-який продукт, потім завантажте його на комп'ютер. Якщо у вас на комп'ютері вже встановлена більш стара версія Nero і ви хотіли б її оновити, активуйте опцію оновлення при запуску інсталяційного пакета.
2
В головному вікні програми серед пунктів меню виберіть «DVD з даними». У вікні, клацніть по кнопці «Додати» і вкажіть файли або папки, які ви хочете потім переглядати. Потім натисніть кнопку «Далі».
3
В заголовку диска введіть його назву, наприклад, «Фото Літо-2011». Не забудьте вказати швидкість запису вашого диска, рекомендується використовувати мінімальну швидкість - це дозволить збільшити термін служби диска (4х або 8х). Для початку процесу запису натисніть відповідну кнопку в правому нижньому кутку вікна програми.
4
Після часу, зазначеному в вікні програми, процес запису підійде до свого логічного завершення - про це ви дізнаєтеся з вікна, що з'явилося. Лоток приводу автоматично висунеться. Тепер ви можете перевірити якість запису фотографій на диск, при хорошій якості запису і високошвидкісному приводі зображення повинні відкриватися досить швидко.
5
Відкрийте «Мій комп'ютер» і двічі клацніть по значку з назвою диска. Подивіться на швидкість відкриття фотографій з диска, якщо вона досить висока, отже, диск був записаний правильно і зможе прослужити ще кілька років. Низька швидкість читання говорить або про високу швидкість запису, або про поганий матеріалі диска, тобто про його низьку якість.
6
Після перевірки диска вийміть його, натиснувши на кнопку Eject на приводі. Поверхня диска можна розмалювати спеціальними маркерами або просто підписати, щоб не сплутати його з іншими.