Як збільшити яскравість дисплея.

Іноді трапляється, що фарби на дисплеї стають блідіше, відтінки кольорів менш помітні. Чи вам не подобається яскравість монітора, текст сприймається погано. Тоді потрібно зробити настройки яскравості дисплея.
Вам знадобиться
  • - монітор.
Інструкція
1
Налаштування виробляються за допомогою спеціальних програм калібрування, які встановлюються на персональний комп'ютер з інсталяційного диска або викачуються з інтернету. Дані програми активізують зображення на екрані. Вони пов'язані зі спеціальним пристроєм, тимчасово закріпленим спереду на монітор. Цей прилад дозволяє визначити рівень яскравості. Потім автоматично змінює настройки. Спеціальних драйверів на персональний комп'ютер для цього не потрібно.
2
Налаштувати яскравість монітора можна вручну. Для цієї мети на його передній панелі передбачено ряд кнопок. Включаючи їх, ви можете налаштувати яскравість і контрастність дисплея. Кнопки позначені стандартними значками. Вони можуть бути розташовані на бічній панелі монітора. Також варто відзначити, що на нових моделях моніторів кнопки можуть бути сенсорними, тому уважно дивіться, щоб випадково пальцями не натискаючи яку-небудь кнопку.
3
Натисніть кнопку налаштування контрастності. Відкриється вікно налаштування. Клацаючи на плюс або мінус, виберіть зручну для вас контрастність. Збережіть налаштування і відключіть це вікно. Ви можете кілька разів поспіль призвести дані настройки, щоб порівняти становище яскравості на екрані у всіх випадках. Як правило, кожен користувач підбирає для себе найбільш оптимальний варіант.
4
Тепер приступаєте до налаштування яскравості. Так само, як і в попередньому випадку, клацаєте по кнопці налаштування яскравості дисплея. У вікні, знову ж таки, рухаючись до плюса або мінуса, встановлюєте необхідну для вас яскравість. Знову збережіть налаштування і закрийте вікно. Яскравість дисплея налаштована. Варто зауважити, що налаштування, зроблені за допомогою спеціальної програми калібрування, якісніше, ніж настройка вручну.