Як налаштувати кнопки на ноутбуці. Як налаштувати на ноутбуці клавіатуру.

Практично кожен ноутбук має спеціальні функціональні клавіші на клавіатурі. Це ті ж самі стандартні кнопки, тільки до них додані особливі дії: зменшення/збільшення звуку, зменшення/збільшення яскравості, вимикання звуку, перемикання на зовнішній монітор, включення вбудованого wi-fi та інші.
Інструкція
1
Перевірте, чи встановлені драйвера для клавіатури і тач-пада. Зайдіть в «Диспетчер пристроїв» і подивіться чи не відповідний пункт. Найчастіше операційна система Windows 7 підбирає універсальні драйвера, які не підтримують роботу з додатковими функціями кнопок.
2
Зайдіть на офіційний сайт виробника ноутбука і знайдіть розділ завантажень. Завантажте драйвер для клавіатури і функціональних клавіш. Встановіть програму, попередньо перевіривши завантажені файли антивірусом. Після завантаження будь-яких файлів і встановлення їх на персональний комп'ютер, потрібно робити повну перевірку комп'ютера на вірусні програми, які могли автоматично інтегруватися до реєстру операційної системи.
3
Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни, внесені в операційну систему, вступили в силу при наступному вході в Windows. Перевірте роботу кнопок з додатковими функціями, задіявши спеціальну кнопку. Щоб задіяти спеціальну функцію кнопок, знайдіть на клавіатурі кнопку Fn - саме вона активує додаткову функцію клавіші. Утримуйте цю кнопку і натискайте функціональну клавішу, щоб, наприклад, збільшити гучність звуку в системі.
4
Ви також можете знайти драйвера і опис роботи функціональних клавіш в матеріалах на диску від виробника ноутбука. Встановіть корисні утиліти з диска, в тому числі і програму по обробці сигналів з функціональних клавіш. Також варто зазначити, що драйвера потрібно встановлювати і для тачпада, який повністю замінює миша. Зайдіть на офіційний сайт виробника ноутбука і завантажте спеціальне програмне забезпечення для своєї операційної системи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hM7W0Rif7Yc