Як в'язати виріз.

В процесі в'язання різних предметів одягу перед майстринями часто постає питання, як правильно в'язати і обробляти горловину вироби. Існує два типи вирізів: круглий і подовжений.
Інструкція
1
Щоб зробити у виробі круглий виріз, почніть його в'язання після того, як повністю зв'яжете спинку. Глибина вирізу повинна бути 8-9 см. Глибину вираховуйте, починаючи від горловини спинки.
2
Для ефекту заокругленості вив'язувати виріз, збавляючи по 10-15 петель в одному ряду. Чим товщі пряжа - тим менше потрібно робити убавленій, а чим тонше - тим більше убавленій.
3
З боку вирізу в особовому ряду робіть зменшення по 3 петлі, а потім двічі по 2 петлі. Закінчуйте зменшенням по 1 петлі з кожного боку, поки не отримаєте красиву і закінчену форму вирізу.
4
Щоб доопрацювати потрібну глибину, вив'язувати полотно вгору, не збавляючи петлі, поки глибина не стане такою, яку ви хочете отримати.
5
З'єднайте перед і спинку вироби і обробіть отриманий виріз Бейко, для чого обв'яжіть його тонкими спицями 120-130 петлями. Ширина бейки повинна становити 2-4 см.
6
Щоб зв'язати подовжений виріз, поділіть візуально свій виріб на дві частини з того місця, де він повинен починатися.
7
В'яжіть кожну частину - ліву і праву - окремо, виходячи від загальної центральної петлі. В'яжіть по напряму вгору і оформляйте лінію вирізу, збавляючи з лицьового боку по одній петлі через кожні три ряди. Коли у вас сформується потрібна ширина плеча, в'яжіть вгору без убавленій доти, поки довжина светри не почне такий, як потрібно.
8
Другу половину вироби в'яжіть так само, але у зворотний бік. Готовий виріз обробіть в'язаній Бейко за допомогою «гумки».
9
Сшейте праве плече, залишивши ліве відкритим для того, щоб від лівого плеча набрати петлі для бейки справа наліво.
10
В'яжіть бейку гумкою, додаючи петлі для більшої еластичності горловини. Пров'яжіть бейку до центральних петель (до кута горловини), потім пров'яжіть петлі разом лицьовою способом. Ширина бейки також повинна бути 2-4 см.
Оформлення вирізу виконується за моделлю. Виріз буває круглим, v-подібним, «човником», квадратним. Виріз може бути різної глибини і ширини. Виріз оформляється Бейко, коміром і обв'язується тільки після виконання плечових швів.
Вам знадобиться
  • Спиці, модель виконуваної роботи.
Інструкція
1
Щоб зв'язати V-подібний виріз зі зрізаним кутом, закрийте на необхідній висоті середні 6-8 петель.
2
Закончите ліву половину роботи - для цього в кожному четвертому ряду 2-ю і 3-ю петлі пров'яжіть разом лицьовій петлею з нахилом вліво.
3
Закончите праву половину роботи - пров'яжіть разом лицьовій 2 петлі з нахилом вправо перед кромочної.
4
Для планки наберіть додаткову кромочную петлю. Потім по лівому скосу наберіть основні петлі планки і в кінці ще одну кромочную петлю. Пров'яжіть потрібну кількість рядів гумкою.
5
Повторіть пункт 4 для правого скоса.Конци планки сумістите і пришити їх до горловини.