Як підключити монітор до плеєра. монітори для комп'ютера з можливістю підключення dvd.

Сучасні пристрої відтворення аудіо та відео з кожним днем стають все більш універсальними для найбільш спрощеного взаємодії з іншими пристроями, зокрема і для розширення їх стандартного функціоналу.
Вам знадобиться
  • - кабель підключення, відповідний інтерфейсам пристроїв.
Інструкція
1
Ознайомтеся з роз'ємами, присутніми на пристроях. Якщо у вашому моніторі є входи RCA (жовтий і білий роз'єми), знайдіть спеціальний провід, який входить в обов'язковий комплект будь-якого DVD-програвача та деяких моделей монітора. З'єднайте їх, дотримуючись колірну схему підключення, запустіть DVD-плеєр і виконайте потрібні налаштування.
2
Якщо на вашому DVD-програвачі є додатковий вихід SVGA, аналогічний входу VGA в моніторі для підключення за допомогою аналогового кабелю, з'єднайте їх проводом, який мається на комплектації будь-якого монітора. Такий варіант відеовиходу переважно присутній на програвачах невідомих фірм-виробників.
3
Якщо в DVD-програвачі є SCART-вихід, придбайте спеціальний перехідник на інтерфейс відеовиходу SVGA. Ви можете придбати його в будь-якому магазині радіотехніки вашого міста, а також в місцях продажу побутової та комп'ютерної техніки, також їх можна замовити в інтернеті.
4
Ознайомтеся з роз'ємами на вашу відеокарту. Якщо вона містить відеовхід, підтримуваний DVD-плеєром, підключіть пристрій за допомогою неї. Однак наявність даного інтерфейсу підключення пристроїв присутній далеко не в кожному адаптере. В основному це перевага зовнішніх відеокарт.
5
Придбайте TV-тюнер з можливістю підключення через інтерфейс RCA, налаштуйте програмне забезпечення на вхід з DVD-програвача та виконайте початкову конфігурацію. Пам'ятайте, що комп'ютерну техніку, в тому числі і монітори, найкраще використовувати за прямим призначенням, тому найкращим варіантом буде відтворення DVD-дисків в комп'ютерному дисководі, які також доступні у продажу в магазинах комп'ютерної техніки та комплектуючих. Існує також безліч програм для програвання відеофайлів.
Зверніть увагу
Використання неякісних програвачів може завдати шкоди вашому монітору.
Корисна порада
Використовуйте пристрої за призначенням.