Як зробити ноутбук сенсорним. Як зробити сенсорний ноутбук.

Часто завищена ціна на монітори і ноутбуки з сенсорною поверхнею екрану не виправдовується ніякими зовнішніми зручностями і функціональністю. Однак, якщо вам хочеться мати такий пристрій, ви можете придбати спеціальне доповнення до вже наявного у вас ноутбуку.
Вам знадобиться
  • - пристрій Duo Digital.
Інструкція
1
З'ясуйте діагональ вашого монітора. Якщо вона не перевищує 22 дюймів, ви з легкістю можете перетворити екран в сенсорний за допомогою спеціально розробленого в Кореї гаджета Duo Digital. Цей пристрій являє собою сканер, що кріпиться до верхньої частини монітора ноутбука. Саме він відстежує рухи по влаштуванню і посилає сигнал комп'ютеру. Другий пристрій системи Duo Digital - це ручка, яка виконує роль маніпулятора і одночасно повноцінно замінює функції миші, оскільки на ній присутні дві кнопки, аналогічні присутнім на стандартних пристроях.
2
Замовте пристрій Duo Digital. Його ціна зараз коливається в межах 50 доларів за один комплект, вона не залежить від діагоналі вашого монітора. Пристрій може бути використано не тільки для ноутбуків, але і для звичайних екранів моніторів, проте одночасне використання його для комп'ютера і монітора в деяких випадках неможливо через невідповідностей розмірів діагоналі екрана, а також пропорцій.
3
Купуйте цей прилад лише у відомих інтернет-магазинах і не купуйте у продавців з сумнівною репутацією. Оскільки це досить новий сегмент товару, він поки ще не встиг отримати широкого розповсюдження, тому знайти його в магазинах вашого міста, можливо, буде проблематично.
4
Після того, як ви придбаєте Duo Digital, зафіксуйте положення сканера на верхній грані монітора за допомогою спеціального кріплення (такі бувають зазвичай у веб-камерах). Бажано встановіть його прямо посередині ширини монітора. Увімкніть його, встановіть програмне забезпечення на ваш комп'ютер (поставляється в стандартній комплектації), зробіть початкову настройку відповідно прикладеної інструкції.
5
Зверніть увагу, що даний вид товару поки ще не представлений на ринку з російським варіантом інтерфейсу, тому, виберіть інший більш-менш відомий вам мову із запропонованих інсталятором. Створіть між пристроями.
Корисна порада
Добре подумайте про необхідність використання такого пристрою до його покупки. Можливо, його використання буде просто незручним для вас.
Сенсорні монітори є зручними замінниками стандартних покажчиків. Такі можна зробити і зі звичайних моніторів за допомогою спеціальних пристроїв, які вже є у продажу.
Вам знадобиться
  • - сенсорний ресивер.
Інструкція
1
Замовте в інтернет-магазині спеціальний пристрій, що перетворює екран монітора комп'ютера або ноутбука в сенсорну панель . Пристрій кріпиться зверху на корпус монітора, під'єднується до USB-роз'єму комп'ютера і після цього стає готовим до використання. При його включенні певна зона екрану реагуватиме на дотики руками або спеціальним маніпулятором і буде розпізнавати його як маніпулятора. Також в комплект входить спеціальна ручка, що виконує роль миші і стилуса одночасно - з боків у неї розташовані кнопки для здійснення функцій управління, тому вона повноцінно зможе замінити ваше вказівний пристрій.
2
При замовленні подібного пристрою в інтернет-магазині врахуйте, що вони продаються конкретно під певну діагональ монітора. Також найчастіше бувають недоступні пристрої для моніторів понад 22 дюймів в діагоналі.
3
Ви можете знайти такі пристрої і в комп'ютерних магазинах вашого міста; ціна на них залежить від того, який саме діагоналі ваш монітор. Ваш монітор зможе працювати як сенсорна поверхня тільки за умови, що пристрій підключено до порту USB.
4
Також конфлікти можуть виникнути при одночасному використанні з мишею, тому відключайте один з пристроїв при роботі або налаштовуйте їх вибір за замовчуванням в панелі управління. У випадку якщо у вас бездротова модель пристрою, не забувайте періодично заряджати акумулятори для використання монітора в якості планшетника.
5
Для того щоб використовувати сенсорну панель на різних моніторах, переконайтеся відповідно розмірів діагоналі і співвідношення сторін. У разі якщо розмір не відповідатиме, відображення руху покажчика на моніторі також здійснюватиметься не в повній мірі, тут вам краще придбати комплект з двох пристроїв.
Корисна порада
Купуйте сенсорні монітори і планшетники окремо.