Як зайти адміном на сервер кс.

Популярна гра Counter-Strike дозволяє створювати власні сервера для гри по мережі навіть на базі домашнього комп'ютера. Якщо у вас є такий сервер, і ви налаштували його за всіма вимогами гри, необхідно зробити себе адміністратором цього сервера для управління з'єднаннями і настройками.
Вам знадобиться
  • - інтернет.
Інструкція
1
Знайдіть файл настройки користувачів сервера КС. Даний документ називається users.ini і міститься в папці доповнень до гри: ... \ cstrike \ addons \ amxmodx \ configs \ users.ini. Файл можна редагувати за допомогою звичайного Блокнота. Відкрийте програму через основне меню Windows. Відкрийте в Блокноті файл настройки користувачів users.ini. Перед редагуванням файлу зробіть копію на вінчестер, щоб у разі некоректної модифікації можна було повернути налаштування.
2
Кінець користувальницького файлу users.ini наберіть наступну команду: "[ім'я адміністратора]" "[пароль]" "abcdefghijklmnopqrstu" "a". Тепер вхід на сервер для адміністратора буде здійснюватися за логіном і паролем. Запишіть дані для входу в текстовий файл, і сховайте на персональному комп'ютері в яку-небудь папку. Також варто відзначити, що потрібно створювати резервні копії подібних файлів, щоб у випадку втрати можна було все відновити.
3
Якщо ви не хочете кожен раз при підключенні до сервера вводити логін і пароль, а віддаєте перевагу, щоб сервер розпізнавав вас по ip і автоматично активував розділ адміністрування, налаштуйте адміністратора по ip. Для цього в кінець сервісного файлу users.ini допишіть аналогічне зміст, тільки замість імені адміністратора вкажіть ваш ip-адресу, а поле пароля залиште порожнім.
4
Збережіть зміни у файлі users.ini і скопіюйте в папку configs. Введіть в консолі команду setinfo _pw [пароль] і натисніть Enter. Для спрощення процесу адміністрування на сервері КС можна провести невелику хитрість. Додайте в файл users.ini рядок bind "= amxmodmenu". Тепер кожен раз при натисканні на клавіатурі символу «дорівнює» буде відкриватися меню адміністрування.
Гра Counter-Strike є дуже популярною серед геймерів, оскільки дозволяє створювати власний ігровий сервер на базі домашнього комп'ютера. Адміністратор сервер а може керувати підключенням і настройками, а також виключати гравців і проводити голосування.
Вам знадобиться
  • - сервер CS;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Знайдіть файл з налаштуваннями користувачів вашого сервер а, який називається users.ini і розташований в папці гри за адресою/cstrike/addons/amxmodx/configs. Відкрийте документ за допомогою звичайного блокнота або текстового редактора. Для цього натисніть на файлі правою кнопкою мишки і виберіть пункт "Відкрити за допомогою», якщо в списку немає потрібної програми, то натисніть кнопку «Вибрати програму». Тут ви можете вказати програму зі списку або натиснути кнопку огляд і знайти самостійно. Рекомендується попередньо скопіювати файл настройок користувач окремо на випадок невдалої коригування.
2
Наберіть в кінці файлу users.ini наступний текст. "My name" "my_password" поставте пробіл і пропишіть спочатку ім'я адміністратора, а потім пароль для доступу. Даний варіант використовується в тому випадку, якщо у вас динамічний IP-адресу. У разі статичної IP-адреси адміністратор може здійснювати вхід по ньому.
3
Для цього в кінці тексту необхідно прописати текст, що містить інформацію про IP і паролі для входу. Якщо ж ви плануєте заходити на сервер з того ж комп'ютера, на якому він встановлений, то перед логіном і паролем вкажіть "127.0.0.1".
4
Залиште інформацію про паролі в окремий текстовий файл, який необхідно зберегти в надійне місце на комп'ютері. Після цього перезапустіть ваш сервер . Тепер необхідно здійснити перший вхід на сервер в якості адміністратора.
5
Запустіть гру Counter-Strike і відкрийте консоль клавішею «Е», яка знаходиться зліва від цифр над клавішею Tab. Пропишіть в ній команду "setinfo _pw [пароль]" без лапок. Натисніть Enter або кнопку введення. Також можна забіндити вхід на сервер в якості адміністратора на окрему кнопку. Виберіть клавішу, яка не задіяна в грі, наприклад, хай це буде «=». Викличте консоль і пропишіть "bind"="amxmodmenu" без зовнішніх лапок. Натисніть кнопку введення і спробуйте включити адміністратора.