Як зробити викрійку іграшки.

З дитинства всі ми знаємо, що найкращі іграшки ті, що були зроблені своїми руками. Для маленької дитини забавні плюшеві звірятка, зшиті мамою чи бабусею, стануть кращими друзями. Старші діти можуть вам допомагати, і коли-небудь самі подарують вам зшиту власними руками іграшку. Щоб пошити гарну іграшку, необхідно, перш за все, зробити викрійку іграшки, і ми розповімо вам, як це зробити.
Вам знадобиться
  • рисунок викройки в журналі або на сайті, папір, калька або поліетиленову плівку, ручка або олівець, ножиці
Інструкція
1
В першу чергу, визначтеся з тим, яку іграшку ви будете шити. Якщо ви початківець майстер, то виберіть готове опис на сайті рукоділля або в жіночому журналі. Якщо у вас вже є досвід, то спробуйте зробити іграшку з обраної фотографії або придумайте іграшку самі, насправді це не складно.
2
Приготуйте папір, прозору кальку або просто поліетиленову плівку. Якщо є в наявність, то краще використовуйте кальку, але вона досить рідко зустрічається в наших будинках, а ось звичайний білий папір або поліетиленову плівку можна знайти завжди. Крім того, підготуйте ручку або олівець.
3
Якщо ви вирішили зробити іграшку на підставі опису з інтернету, то відкрийте потрібну сторінку і збільште зображення викрійки до потрібного розміру, натискаючи на неї клавішею мишки. Якщо зображення опубліковано в журналі, збільште його розмір за допомогою методу клітин, або ж задовольняйтеся тим розміром, який запропонований. Метод клітин полягає в наступному: расчертите лист вашого шаблону для розкрою тканини на однакові квадрати, а на іншому аркуші намалюйте квадрати більшого розміру. Потім акуратно Перемалюйте викрійку, зберігаючи всі пропорції. Точно так само поступите при необхідності зменшення її розміру.
4
Перенесіть викрійку на аркуш паперу або поліетиленової плівки. Для цього прикладіть лист до екрану комп'ютера або на сторінку журналу, і прорисуйте основні лінії, які будуть просвічувати через полотно. Акуратно виріжте деталі викрійки ножицями. Викрійки готові, приступайте до шиття м'якої іграшки.
Корисна порада
При перекладі викрійок на тканину не забудьте додавати припуски на шви, зазвичай не менше 0,7 - 1 см. Врахуйте, що контури, намальовані пунктиром, насправді означають ніщо шов, а згин, тобто готова деталь з тканини буде рівно в 2 рази більше деталі викрійки.