Як зшити куртку. Як зшити джинсову куртку самої.

Незважаючи на те, що сьогодні різні бренди одягу пропонують безліч моделей курток, ви можете спробувати зшити молодіжну куртку універсального крою і фасону самостійно. Важливо знати основні правила крою легкої куртки вільного силуету, яку ви, поєднуючи різні декоративні елементи, клапани та кишені, можете перетворити на оригінальне доповнення власного стилю.
Вам знадобиться
  • 2 м тканини
Інструкція
1
Візьміть 2 метри тканини, з якої ви хочете зшити куртку. Вона складається з декількох деталей викрійки - двох поличок, однією спинки, двох рукавів, однією кокетки, двох деталей коміра, чотирьох деталей клапана і двох деталей кишені.
2
Почніть розкрій і підготовку тканини до шиття з викроювання кишень. Відріжте від тканини дві деталі кишень, обробіть краю і пришити до вирізаним деталям полички. Якщо хочете відкриті кишені, просто обробіть їх верхній зріз. Разутюжьте складки. Якщо хочете закриті кишені - додатково обробіть і ушийте клапани.
3
Викроїте деталь спинки, потім з'єднайте і зшийте складку, зазначену на викрійці, до потрібної позначки. Пропрасуйте праскою. З'єднайте з деталями кокетку, пришити її широким оздоблювальним швом.
4
Сшейте виворіт і лицьову сторону деталі коміра, вшивши попередньо для щільності подклад, потім виверніть комір і заутюжьте. Вшитої комір і застібку блискавку, одночасно виконуючи збірку бортів полички.
5
Викроєні деталі рукавів вшитої в підготовлену пройму, з вивороту прострочите з'єднувальний нижній і бічний шов рукава. Потім пришийте до рукавів манжети або вставте в манжети гумку.
6
Нижній поділ куртки підігніть і підшийте двома-трьома паралельними строчками. Залиште його так, або продерните в нього гумку, щоб нижня частина куртки затягувалася навколо фігури.