Як переглянути шрифти. Як переглянути файл шрифтів.

В операційній системі Windows є можливість установки додаткових шрифтів, які можна скачати в інтернеті. Для використання їх в документах та графіці необхідно виконати перегляд шрифту, щоб підібрати підходящий.
Інструкція
1
Використовуйте програму-менеджер шрифтів Fontonizer. Її можна застосовувати для підбору шрифтів, вибрати шрифт для оформлення домашніх фото, створення поздоровлень і листівок. Виберіть папку зі шрифтами і вкажіть її в налаштуваннях програми.
2
У списку ліворуч клацніть по назві шрифту, в правій частині вікна програми буде відображений приклад тексту, написаний даними шрифтом. Перетягніть обраний шрифт мишкою в папку «Вибрані». Також ви можете створити власну папку для набору шрифтів. Завантажити цей додаток ви можете на офіційному сайті розробників за адресою www.fontonizer.com.
3
Перейдіть для перегляду шрифтів у папку C:/Windows/Fonts, двічі клацніть за назвою шрифту. Відкриється вікно, в якому ви побачите приклад тексту, оформленого з його допомогою.
4
Щоб переглянути встановлений шрифт в програмі Microsoft Word, відкрийте новий документ. Введіть будь-який текст, виділіть його, далі виберіть меню «Формат» - «Шрифт». У діалоговому вікні виберіть потрібний шрифт і виділіть його в списку. У нижній частині вікна буде показаний приклад тексту, відформатований даними шрифтом.
5
Виконайте наступні дії для попереднього перегляду шрифту в програмі Microsoft Word версії 2007 і вище. Відкрийте новий документ, введіть будь-який текст. Виділіть його. Перейдіть на вкладку «Головна». У групі «Шрифт» клацніть по стрілці поруч з однойменною полем, перемістіть покажчик миші по тим шрифтів, які ви хочете попередньо переглянути.
6
Використовуйте програму Fontutilits для перегляду завантажених шрифтів. Запустіть додаток, в поле вибору шрифтів буде показаний список всіх файлів шрифтів, які встановлені на вашому комп'ютері. Вони розташовуються в алфавітному порядку. Встановіть прапорці навпроти тих назв, які вам необхідно переглянути. У полі перегляду зразків буде відображатися текст, відформатований за допомогою вибраних шрифтів.