Як зробити бере.

Бере - красивий і зручний головний убір, мода на який не проходить вже багато років. Зробити бере самому зовсім не складно - в цій статті ви дізнаєтеся, як зшити бере власними руками і дивувати оточуючих індивідуальним стилем. Купити бере в магазині може кожен - але далеко не у кожного тоді буде дійсно цікава модель. Ви ж можете стати володарем по-справжньому незвичайного берета, який зможете зшити і прикрасити відповідно до власної бурхливою фантазією.
Інструкція
1
Підберіть для берета відповідну тканину. Найкраще брати м'який матеріал - драп, фліс, фетр, трикотаж або штучне хутро. Також вам знадобиться тканина для підкладали.
2
Розмітьте на виворітного стороні тканини Кравецьким крейдою викрійку. Виріжте довгу вузьку смугу шириною 2 см для околишком берета. Довжина околишком повинна відповідати діаметру вашої голови (наприклад, 56 см).
3
Потім виріжте рівне коло діаметром 28-30 см для верхньої частини берета і вигнуту смугу шириною 16-17 см для тулії.
4
Зробіть аналогічні викрійки підкладкової тканини. Пристрочите подклад до кожної відповідної деталі викрійки виворітними сторонами один до одного.
5
викроюючи бере, не забувайте про припуски на шви, за допомогою яких ви будете зшивати деталі.
6
Почніть зшивання вирізаних деталей з найширшій частині - тулії. Пришийте до неї з вивороту верхню круглу частину берета, а потім з іншого боку пришийте до неї околишек. Пришиваючи околишек, зверніть особливу увагу на акуратність і точність своєї роботи, щоб бере виглядав акуратно.
7
Пристрочите його до нижньої частини тулії, розгорнувши лицьовою стороною, а потім поверніть до тулье изнанкой і знову пристрочите околиші за верхній край акуратною дрібної рядком. Задекоріруйте готовий бере аплікацією, квіткою, вишивкою або гарною брошкою. Ваш оригінальний і не схожий на інших головний убір готовий.