Чому випадає волосся.

Випадання волосся - досить неприємна проблема, з якою стикаються як чоловіки, так і жінки. Причому останні значно простіше справляються з нею. Причинами випадіння волосся можуть бути стреси, неправильне харчування, проблеми зі здоров'ям, гормональні порушення і т.д.
Інструкція
1
Однією з найпоширеніших причин випадіння волосся є стрес. Він може виникнути через постійні фізичних навантажень, хронічного недосипання, різних нервових потрясінь. Через стреси скорочується приплив крові до волосяних цибулин, і волосся перестає рости набагато раніше, ніж слід було. Причому рідшати вони починають не відразу, а після декількох тижнів і навіть місяців, тому відразу визначити стрес як причину виниклої проблеми вельми непросто.
2
Дієти також можуть вплинути на здоров'я і пишність волосся. Коли людина починає обмежувати себе в їжі, його раціон помітно скорочується і організм не отримує належної кількості вітамінів для нормального функціонування. Те ж саме стосується і волосяних цибулин. За відсутності вітамінів C, E і F, а також при недостатньому обсязі цинку і заліза волосся починає рідшати і випадати.
3
Помітно погіршується стан волосся при різних інфекційних захворюваннях. Як відомо, волосся являють собою індикатори здоров'я. Якщо організм дав якийсь збій, це відразу позначиться на красі шевелюри. Організм під час хвороби активно намагається впоратися з нею і через це страждають в першу чергу волосся, зуби і нігті.
4
У жінок причиною випадання волосся може стати вагітність і період лактації. Під час вагітності волосся виглядає значно краще, ніж до неї, тому організм виробляє естрогени, які пригнічують андрогени. Останні є чоловічі гормони, підвищений рівень яких викликає облисіння. Проте відразу після пологів естрогени перестають вироблятися, і їх кількість помітно скорочується, що і позначається на стані волосся.
5
Проблеми шкіри голови також можуть привести до втрати волосся. Таким найбільш поширеним захворюванням є себорея. Вона призводить до закупорювання цибулин і подальшого випадання волосся. Однак цей процес легко піддається лікуванню.