Як відучити волосся від щоденного миття. Як зіскочити з щоденного миття волосся.

При щоденному митті волосся сальні залози починають активніше працювати. Локони виглядають брудними вже до вечора, з цієї причини їх доводиться мити знову. Щоб позбутися цієї шкідливої звички, потрібно докласти чимало зусиль.
Інструкція
1
Якщо ви миєте голову шампунем, а потім використовуєте бальзам-ополіскувач, то, можливо, причина щоденного забруднення волосся криється саме в цьому. Спробуйте не користуватися бальзамом деякий час, адже в ньому містяться речовини, які обтяжують локони. Якщо це не допомогло, то змініть і шампунь. Наприклад, якщо у вас був для сухих або нормальних, купіть для жирного або змішаних волосся.
2
Обполіскуйте волосся після миття слабким розчином оцту, бажано яблучного. Або видавіть сік з половинки лимона, розбавте його в 200 мл води і обполосніть локони. Процедуру проводите після кожного миття до тих пір, поки проблема не вирішиться.
3
Змішайте чайну ложку гірчичного порошку з шампунем. Помийте отриманою сумішшю волосся. Гірчиця злегка підсушує шкіру і сприяє зниженню активності сальних залоз. Після миття не користуйтеся бальзамом, а якщо у вас дуже сухі кінчики, то нанесіть на них трохи крему для волосся, але уникайте його потрапляння на корені.
4
Сушіть волосся феном. Гарячий потік повітря буде підсушувати локони, що допоможе уникнути щоденного миття. Але не перестарайтеся, інакше пошкодите локони.
5
Ніколи не мийте голову гарячою водою, адже від цього шкірний жир починає виділятися ще швидше, що і призводить до замкнутого кола - щоденного миття волосся.
6
Якщо ви фарбуєте волосся, але давно не підфарбовували коріння, можливо, що це і викликає щоденне забруднення голови. Структура нефарбованого волосся дещо інша, тому спробуйте пофарбувати коріння. Після чого волосся стане більш сухими і нежирними.
7
Коли вирішити питання з щоденним миттям не виходить, просто змиріться, адже все одно ви не будете ходити з брудною головою. Тому немає сенсу винаходити спосіб уникнути миття, особливо якщо у вас жирний тип волосся.