Як прикрасити квартиру до Нового року своїми руками.

  •  Прикраса квартири до Нового Року - багаторічна традиція. Звичайно, сьогодні мало хто буде розписувати вікна гуашшю або споруджувати гірлянди з ниток і ватяних грудочок. У магазинах і салонах можна знайти безліч матеріалів для втілення найсміливіших дизайнерських ідей. А Новий рік - прекрасний час для експериментів. Перетворіть свою квартиру на справжній витвір мистецтва.
  •  Перш ніж іти по магазинах, продумайте, в якому кольорі і стилі ви оформите квартиру. Не варто скуповувати всі вподобані штучки - вибирайте тільки те, що вам необхідно. Щоб нічого не забути, складіть список. Включіть в нього не тільки декоративні елементи, але й такі важливі речі, як дріт або клей.
  •  Неодмінна деталь новорічного декору в Європі та Америці - вінок на вхідних дверях. Чому б вам теж не прикрасити так свій передпокій? Якщо ви побоюєтеся, що вінок пропаде, прикріпіть його не з зовнішньої, а з внутрішньої сторони дверей. Ви можете придбати готовий вінок, але цікавіше сплести його самостійно. Основу композиції складає каркас з товстого дроту, на який кріпляться натуральні чи штучні гілки ялини, сосни, падуба або самшиту. Для більшої надійності деталі можна приклеїти. Вінок прикрасьте шовковими стрічками або вітальною листівкою.
  •  Не варто розвішувати по всій квартирі блискучу новорічну мішуру. Вона погано гармонує з інтер'єром, до того ж для маленьких дітей і домашніх тварин може бути просто небезпечною. Придумайте більш елегантний декор. Наприклад, в класичному інтер'єрі чудово виглядають шишки. Купуйте їх у спеціалізованому салоні або зберіть в лісі. Частина шишок можна позолотити або посріблити. Зберіть їх на підносах, розкладіть на підвіконнях і розвісьте на дверних ручках і люстрах на атласних стрічках.
  •  Задіюйте широкі підвіконня - на них дуже зручно розміщувати всілякі святкові композиції. Одна з найпростіших - свічки. Згрупуйте разом кілька свічок різної висоти і розміру, але одного кольору, наприклад, червоні або білі. В якості декору використовуйте дитячі іграшки - плюшеві ведмедики, зайці і ляльки, вбрані в нові костюми або шарфики, додадуть затишний вигляд дитячої або вітальні.
  •  Дуже небанальне прикраса - новорічні постери. Для їх виготовлення підберіть красиві різдвяні листівки, збільште їх і роздрукуйте на кольоровому принтері. Це можна зробити у фотомайстерні або самостійно. Готові постери оформите в прості дерев'яні рамки за розміром. Для більшої святковості рамки можна покрити золотою або срібною фарбою. Згрупуйте композицію з декількох постерів і прикріпіть їх на стіну. Вони відмінно прикрасять хол або вітальню.
  •  Пам'ятаєте, як колись у дитинстві ви розписували вікна гуашшю? На жаль, талантом художника володіють не всі. Тому створіть більш красиві композиції на стеклах за допомогою готових наклейок. Це можуть бути поодинокі мотиви - наприклад, птаха або сніжинки - йди цілі пейзажі. При бажанні їх можна переклеювати кілька разів - вони без проблем відділяються від скла.
  •  Подумайте, як ви можете застосувати своє хобі. Якщо ви в'яжете, чудовою прикрасою будуть в'язані сніговики і обв'язані ялинкові кулі. Для їх виготовлення потрібні різнокольорові нитки і блискітки для прикраси. Такі затишні вироби стануть відмінною прикрасою для дитячої. Якщо експеримент вдасться, ви не тільки креативно прикрасити кімнату, але й забезпечите незвичайними подарунками всіх знайомих.