Як зв'язати ялинку.

Зроблені своїми руками предмети інтер'єру, сувеніри та подарунки, приурочені до якогось свята, незмінно привносять особливе тепло і затишок у будинок, передають неповторний емоційний настрій, дух цього свята. Для створення новорічної атмосфери зв'яжіть для своїх близьких і друзів оригінальну, незвичайну ялинку.
Вам знадобиться
  • -150 г пряжі "травичка" зеленого кольору;
  • -крючок №3;
  • -картон зеленого кольору;
  • -Малярні сітка;
  • -степлер;
  • -бусіни;
  • -заколкі;
  • -блесткі;
  • -бантікі;
  • -звездочкі і т.п. для прикраси ялинки.
Інструкція
1
Наберіть ланцюжок з п'яти повітряних петель і замкніть її в кільце з'єднувальним стовпчиком. Кожен наступний ряд починайте з 3-х петель підйому, а закінчуйте - з'єднувальним стовпчиком в третю петлю под'ема.1-й ряд. Зв'яжіть сім стовпчиків з накидом в кільце. Закінчите ряд.
2
2-й ряд. Виконайте по два стовпчики з накидом в кожен стовпчик з накидом попереднього ряду. Вийде 14 стовпчиків з накидом, замкнутих у кільце.
3
3-й ряд. Після петель підйому зв'яжіть шість стовпчиків з накидом в кожну петлю попереднього ряду. У сьому петлю підстави зв'яжіть два стовпчики з накидом. Далі повторіть - шість стовпчиків з накидом в кожну петлю підстави і в сьому петлю - два стовпчики. Вийде 16 стовпчиків з накидом.
4
4-й ряд. У перший стовпчик з накидом попереднього ряду виконайте два стовпчики з накидом. Далі зв'яжіть сім стовпчиків з накидом в кожну петлю підстави. У восьму петлю виконайте два стовпчики з накидом. Потім до кінця ряду зв'яжіть по одному стовпчику з накидом в кожну петлю підстави. Завершіть ряд. Вийде 18 стовпчиків з накидом.
5
5-11-й ряди. В'яжіть стовпчики з накидом, рівномірно додаючи в кожному ряду по два стовпчики з накидом. У 11-му ряду повинно вийти 32 стовпчики з накидом.
6
12-24-й ряди. Виконайте 32 стовпчики з накидом по одному в кожну петлю попереднього ряду.
7
25-й ряд. Далі в'яжіть стовпчики з накидом, рівномірно додаючи два стовпчики. Всього вийде 34 стовпчики з накидом.
8
26-28-й ряди. В'яжіть 34 стовпчики з накидом в кожну петлю попереднього ряду.
9
29-й ряд. В'яжіть стовпчики з накидом на кожній петлі підстави. У кожну восьму петлю підстави в'яжіть два стовпчики з накидом - у результаті в цьому ряду вийде 38 стовпчиків.
10
30-й ряд. Виконуйте стовпчики з накидом на кожній петлі підстави. У кожну шосту петлю в'яжіть два стовпчики з накидом. Має вийти 44 стовпчики з накидом.
11
31-й ряд. В'яжіть стовпчики з накидом, роблячи додаток по одному стовпчику на кожній п'ятій петлі підстави. Всього вийде 52 стовпчики з накидом.
12
32-46-й ряди. В'яжіть стовпчики з накидом по одному в кожну петлю попереднього ряду.
13
47-48-й ряди. В'яжіть стовпчики з накидом, рівномірно додаючи в кожному ряду по чотири стовпчики. Вийде 60 стовпчиків з накидом.
14
49-53-й ряд. Виконуйте по одному стовпчику з накидом в кожну петлю підстави.
15
54-й ряд. Виконайте одну повітряну петлю підйому. Зв'яжіть по одному стовпчику без накиду в кожен стовпчик з накидом попереднього ряду. Закінчите ряд з'єднувальним стовпчиком в повітряну петлю підйому. Ображати нитку.
16
З картону зеленого кольору виріжте коло, за розміром рівний денця ялинки. Пришийте або прикріпіть степлером денце до ялинки. Прикрасьте ялинку намистинами, блискітками, яскравими шпильками, бантиками, зірочками і т.п.
Корисна порада
Для стійкості ялиночки всередину можна вкласти конус, виконаний з малярської сітки, скріпленої степлером.
Кремлівська ялинка - найголовніша в країні. Потрапити на неї мріє кожна дитина. Крім оригінального подання, в якому задіяні відомі артисти, малюки отримують в подарунок чудові набори цукерок та іграшок.
Інструкція
1
Щоб забрати подарунки з Кремлівської ялинки, потрібно мати квиток. Отримати його можна різними способами. Перший - купити. Робити це краще заздалегідь, в касах Кремлівського палацу. У продаж надходить дуже мало контрамарок, тому стежте за оголошення в інтернеті або уточніть про надходження квитків за телефоном: +7 (495) 928-52-32, +7 (495) 917-23-36, +7 (495) 620- 78-31. Уявлення йдуть зазвичай з 25 грудня по 9 січня. Придбати квиток можна вже в жовтні. Крім того, сайти www.biletexpress.ru, www.kremlin-elka.su, www.hottickets.ru надають послуги з продажу і доставки запрошень на головну ялинку країни. Але ціни там незрівнянно вище, ніж в касах, зате завжди є в наявності потрібні місця. Другий спосіб отримати заповітний купон - стати переможцем шкільних Олімпіад, лауреатом премії по дитячій творчості і т.д. Саме таким хлопцям вручають запрошення на новорічний концерт у президента. А так же дітям-сиротам, багатодітним сім'ям та інвалідам.
2
Здобувши бажаний квиток, вирушайте за адресою вулиця Воздвиженка, будинок 1. Знайти її легко навіть приїжджому. Досить дістатися до станції метро «Охотний ряд» або «Площа революції» і знайти покажчик на вихід на Червону площу. Якщо ви не хочете дивитися виставу, просто забрати подарунки можна в будь-який день роботи Кремлівської ялинки. Крім того, сувеніри та цукерки видаються і після закінчення новорічних свят. Протягом двох тижнів ви можете отримати належні вам подарунки.
3
Увійдіть в будівлю Кремлівського палацу і зверніться до будь-якого співробітника. Він розповість вам, як знайти віконце, в якому можна отримати подарунок. Простягніть у віконце квиток. Контролер відірве корінець з номером і видасть вам сувенір.
Корисна порада
Якщо ваша дитина відправився дивитися виставу, не чекайте його закінчення, заберіть подарунок заздалегідь. Після закінчення дійства до вікон видачі вишикується величезна черга.