Як зробити орігамі-сніжинку. Об'ємні схеми.

Ну, який Новий рік без красивих куль, гірлянд і, звичайно ж, сніжинок. А адже подвійно прекрасніше, якщо всі ці новорічні прикраси зроблені своїми руками. Так, всі дорослі і діти вміють вирізати прості плоскі сніжинки зі звичайного паперу, але далеко не всім відомо, як зробити сніжинку-орігамі.
Вам знадобиться
  • папір, ножиці, степлер, клей
Інструкція
1
Робити красиві об'ємні сніжинки, як виявляється, нітрохи не складніше, ніж звичайні, а виглядають вони набагато привабливіше і ефектніше. Об'ємні сніжинки можна розмістити не тільки на новорічній красуні ялинці, вікнах і вхідних дверях, ними можна прикрасити все приміщення, підвісивши їх на кольорові ниточки або мішуру по всьому периметру кімнати.
2
Приготуйте папір формату А4 (шість штук), ножиці, клей, степлер, блискітки і мішуру. Замість мішури можна використовувати прості різнокольорові нитки або новорічний дощик. Папір важливо вибрати найбільш щільну.
3
Виріжте з шести аркушів паперу однакові квадрати. Візьміть один з них і зігніть по діагоналі. Покладіть вийшов трикутник перед собою підставою вниз і за допомогою гострих ножиць прорежьте зліва і справа по три похилі лінії паралельно один одному. Розрізи повинні бути спрямовані від основи складеного трикутника до його вершини. При цьому лінії не повинні доходити до центру трикутника.
4
Розгорніть свій квадрат. Перед вами повинні бути симетричні акуратні рівні розрізи. Поверніть в рівну трубочку середній фрагмент свого розрізаного квадрата. З'єднайте за допомогою клею або степлера правий і лівий куточки.
5
Переверніть вийшла фігуру і таким же чином за допомогою степлера або клею з'єднайте куточки наступного фрагмента з іншого боку. Повторюйте дії з перевертанням фігури і з'єднанням куточків розрізаних фрагментів доти, поки вони не закінчаться.
6
Зробіть всі дії в такій же послідовності, як вказано вище з рештою п'ятьма паперовими квадратами. В результаті у вас повинні вийти шість об'ємних променів, які й будуть головними деталями вашої майбутньої сніжинки.
7
З'єднайте всі деталі фігури. Для цього спочатку скріпіть за допомогою степлера або клею разом кінчики двох променів. Після прикріпіть зліва і справа ще по променю. Проробляйте дані дії, прикріплюючи кінці промінчиків один до одного і, формуючи при цьому серединку сніжинки.
8
Скріпіть між собою бічні сторони деталей. Це необхідно зробити для того, щоб майбутня сніжинка НЕ рассипалась.Нанесіте клей в різних місцях сніжинки і посипте в тих місцях різнокольорові блискітки.
9
Просмикніть мішуру (нитку, новорічний дощик) в отвір і зав'яжіть так, щоб вийшла петля.Повесьте сніжинку на ялинку, на двері, на люстру або в будь-яке інше місце.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fXowXsQoYgE
Зима вже стукає у вікна. Уже де - то випав перший сніг. А скоро і Новорічні свята. Саме час подумати про оформлення будинку і подарунків. І без сніжинок тут не обійтися. Сніжинки можна зробити в техніці орігамі. Вони прикрасять ялинку, вікно, меблі і навіть можуть служити вітальною листівкою, якщо їх зробити з цупкого паперу.
Інструкція
1
Існує багато різних схем орігамі для сніжинки. Вони різного рівня складності. Якщо ви новачок в роботі з цією технікою, то скористайтеся наведеною схемою. Вона дозволить скласти сніжинку за 15 мінут.Возьміте аркуш паперу формату А4. Складіть його рівнобічним шестикутником. Для початку роботи намітьте центр в отриманому шестикутнику. Для цього навпіл зігніть фігуру 2 рази, з'єднавши 2-е різні сторони, що перебувають навпроти один одного. Повторіть цю ж операцію з рештою сторонами фігури. В результаті ви отримаєте шестикутник з трикутників.
2
Зігніть нижні дві сторони шестикутника так, щоб вийшов «носик», з'єднайте його плоско і укладіть вліво. Потім точно також складіть і подальшу сторону. Ви знову отримаєте «носик», з ним знову виконайте вищевказану операцію. Після укладання всіх куточків ви повинні отримати своєрідну вертушку.
3
Один куточок вивільните, розкрийте і зробіть два згину, завдяки яким ви зможете його плоско покласти. Потім загніть у отриманого ромба правий кут, сумістите з центром. Лівий кут загніть точно також. Розкрийте ромбик. Потім всі виконані згини прогните в протилежні сторони.
4
Всередину ромба загніть куточки, а потім розкрийте отриманий «дзьобик» - потягнувши за верхній куточок. Ви повинні отримати плоску деталь. Все щойно пророблені операції повторіть з рештою куточками. В результаті ви повинні отримати ось таку сніжинку.
5
Інший варіант.Пріготовьте 12 квадратиків синього або білого кольору розміром 5х5 см (7,5 х 7,5 см) і гуртки діа метром 2 і 3 см. З кожного квадрата складіть базову форму («повітряний змій»). Щоб отримати 6 променів сніжинки: з'єднайте попарно всі деталі, заправивши куточок у однієї деталі всередину іншої. Деталі підклейте.
6
До білого кухоль приклейте зверху і знизу 2 променя; потім по черзі розташовуючи їх на однаковій відстані, праворуч і ліворуч приклейте знову по 2 променя.
7
В центр сніжинки приклейте синій кружок.Вот і вийшла у вас сніжинка ручної роботи. Її ви можете повісити на ялинку або на вікно, прикрасити подарунки та інтер'єр. Але запасіться терпінням і вільним часом адже на першу свою сніжинку ви витратите не менше години. А наступні будуть робитися, звичайно, швидше.