Як малювати снігурку.

Напередодні Нового року ви можете намалювати снігурку - внучку Діда Мороза. Прикрасьте цією картинкою саморобну листівку або просто оформите як подарунок. Малювати її нескладно, а в роботі з кольором ви отримаєте задоволення.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - простий олівець;
  • - ластик;
  • - матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Розташуйте аркуш паперу вертикально, щоб фігура снігуроньки вмістилася в повний зріст. За допомогою простого олівця почніть виконувати начерк. Намалюйте у верхній частині аркуша невелике коло - основу голови персонажа, і розділіть його по вертикалі серединної лінією. Надалі вона нам знадобиться. Трохи нижче «голови» намалюйте трикутник із закругленою верхньою частиною і півколом внизу замість прямого підстави. Це буде шуба снігуроньки.
2
Почніть уточнювати деталі начерку. Намалюйте нижню частину обличчя. Підборіддя злегка буде «заходити» на шубу. Позначте дугою рот снігуроньки і намалюйте два ока. Слідкуйте, щоб вони були на одній відстані від серединної лінії особи. У верхній частині голови намітьте головний убір. Позначте його кордон, край і хутряної ободок шапки. Намалюйте руки. Не поспішайте прати гумкою невидимі лінії.
3
Прорисуйте детально начерк. Намалюйте повністю головний убір червоної шапочки, чубок, вибиває з-під шапочки, пасма волосся по краях голови. Прорисуйте очі (зіниці, вії), позначте маленький носик, намалюйте губки. Прикрасьте шубу пухнастим коміром, намалювавши його півколом навколо шиї. Потім намалюйте косу з бантиком (заплітання волосся можете поки не промальовувати). Намалюйте муфту - пристосування з хутра, щоб ховати в нього замерзлі руки. Потім по середині шубки проведіть дві вертикальні лінії і внизу біля Подолу одну горизонтальну. Це буде хутряна окантовка костюма.
4
Зітріть ластиком всі невидимі і допоміжні лінії, прорисуйте плетіння коси, складочки тканини на одязі. Тепер можна приступати до роботи в кольорі. Визначтеся з тим, що це буде - фарби, олівці, крейда та інше. Для цього малюнка можна застосовувати і змішану техніку.
5
Колірний ряд виберіть самостійно. Зазвичай костюм снігуроньки виконується в холодній гамі. На малюнку основний тон шубки та головного убору - блакитний, хутро білий з блакитним відблиском. Колір волосся не принциповий. Снігуронька до свята готова!
Снігуронька - один з головних новорічних персонажів. Оскільки це зимова гостя, її одяг відповідає холодної пори року: святкове шубка, рукавиці і хутряна шапочка. Не менш популярний головний убір - фігурний кокошник, всипаний самоцвітами. Зовнішність Снігуроньки повністю втілює образ російської красуні: струнка фігура, кругле обличчя, невеликий рум'янець, світла коса до пояса. При зображенні цього персонажа використовується гамма холодних кольорів: блакитні, сині, бузкові тони.
Вам знадобиться
  • - папір для малювання;
  • - малярське приладдя;
  • - фарби/кольорові олівці/пастель.
Інструкція
1
На розташованому вертикально аркуші паперу легкими лініями, без натиску на олівець, намітьте основні частини фігури Снігуроньки: головку, перекинуту через плече довгу косу, лінії рук і поділ довгої шуби. Пропорції фігури можуть бути як звичайними для жіночої фігури, так і наближеними до дитячих - з більш великою головою і короткими кінцівками. Останній варіант більш характерний для жартівливих або анімаційних образів.
2
Краще прорисуйте рукава - позначте їх обсяг. Також надайте товщину волоссю, зібраним в косу. Додайте деталі одягу: пишний хутряний комір, одвороти на рукавах внутрішньої одягу, на яку надіта шуба. У Снігуроньки шуба - боярська, тому покажіть розкльошені довгі рукави, вільно звисають нижче рівня кистей рук.
3
Продовжуйте додавати деталі до малюнка. Намалюйте особа снігуроньки: чіткі брови, великі очі, тонкий ніс, маленький рот. Зобразіть завитки волосся на лобі і скронях. Намагайтеся надати обличчю витонченість і невловиму «зажуру» - адже за переказами, століття Снігуроньки недовгий.
4
Також намалюйте кисті рук у витончених рукавичках і ніжки, взуті в чоботи (з-під довгої шуби видно тільки трикутні шкарпетки взуття). Доповніть шубу деталями, характерними для «боярського» покрою: дві закруглені по низу підлоги, перехідні догори в борти, заорюються спереду на грудях, а краї одягу облямовані хутром.
5
Для створення більш казкового образу намалюйте на голові Снігуроньки красивий кокошник, краї якого мають форму зіркових променів. Щоб легше це зробити, спочатку проведіть навколо голови дівчини півколо, а потім розбийте його на кілька сегментів. Після цього кожну з отриманих частин «увінчати» зверху зубцем.
6
Розфарбуйте Снігуроньку, використовуючи холодні тони і мотиви морозних візерунків або зоряного неба. Цими мотивами прикрасьте шубу - зробіть її схожою на парчеву, надайте додаткового блиску за допомогою спеціальних фарб з блискітками. Обличчя дівчини зробіть блідим, але з невеликим рожевим рум'янцем. Очі розфарбуйте блакитним, а косу - золотисто-жовтим.