Як зшити бере.

Бере є зручним і практичним головним убором, який можна не лише придбати в магазині, але і досить просто самостійно зшити. Популярними головними уборами є берети, виготовлені з оксамиту, сукна і драпу.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб зшити бере з оксамиту необхідно:
  • - тканина оксамит розмір 30x150
  • - тканина для підкладки розмір 30х90 см
Інструкція
1
Перш за все, необхідно буде виготовити кілька деталей: одне денце берета, два тулія, один околиші. В першу чергу з'єднайте бічні сторони деталей швом ниток приблизно в 1 см і розгладьте праскою. Потім з'єднайте стінки з денцем, отстрочите краю і пропрасуйте їх праскою в правильному напрямку. Таким же способом обробіть підкладку берета.
2
Потім деталі підстави і підкладки з'єднайте виворітного стороною всередину і вирівняйте нижні кінці. З'єднайте околиші з сторонами, а потім з'єднайте вузькі бічні сторони, щоб бере прийняв форму кільця і розгладьте праскою
3
Приєднайте околиші до нижньої частини берета, приклавши його до підкладці. Пристрочите околиші машинкою на стінку, при цьому відвернувши його на лицьову сторону головного убору. За умови, що околиші виготовлений зі шкіри, внутрішня сторона його повинна бути оброблена основний тканью- оксамитом. Виконати це необхідно так: викроїти деталь з оксамитової тканини за формою околиша і приєднати її до нього поздовжньою стороною, при цьому прибравши лицьову сторону всередину. Бере ретельно отпарьте праскою, і додайте декоративні деталі оздоблення.
4
Якщо бере шиється з червоного або чорного оксамиту, то необхідно заздалегідь вибрати м'які ворсові тканини, які зручно драпірувати і декорувати. Як декор оксамитового берета можна використовувати гарну яскраву брошку, бант з репсовою стрічки яскравого, але однотонного кольору. Сам околиші зі шкіри також може виступати в якості прикраси головного убору, але тоді підкладку краще вибирати з вуальной тонкої тканини.