Як оформити фартух для кухні.

Для красивої кухні потрібні і красиві деталі, до яких відносяться прихватки, рушники і, звичайно ж, фартух. Щоб гармонія була присутня у всьому, перед тим як зшити або придбати фартух, продумайте, чи буде він поєднуватися з предметами кухонного інтер'єру.
Інструкція
1
Виберіть романтичний сільський стиль фартуха, рушників і прихваток, якщо ваша кухня виконана з дерева і стилізована під сільську. В якості основного матеріалу використовуйте бавовняну або лляну тканину з набивним малюнком у квіточку, горошок, в клітинку або смужку. Оборки, рюшечки і тесемочки зшийте з рожевою або блакитний однотонної тканини. Пришийте кишені. Пояс фартуха зробіть широким, щоб ззаду він зав'язувалася в красивий бант.
2
Сшейте простий і лаконічний фартух з тканини, що гармонує з інтер'єром кухні. Виберіть однотонний матеріал та косу бейку контрастного до основного тону кольору. Наприклад, якщо фасади кухонного гарнітура виконані в персикових кольорах з металевою фурнітурою, зшийте фартух з персикової, коралової або помаранчевої тканини, а бейку виберіть сріблястого кольору. Або виберіть колір в тон стільниці, чим простіше буде виконання рушники, прихваток і фартуха, тим краще.
3
Віддайте перевагу східному стилю, якщо ваша кухня оформлена в японській манері, і в ній присутні традиційні для цієї культури предмети інтер'єру. Виберіть тканину із зображенням квітучої вишні, бамбукових стебел, ієрогліфів або драконів. Додаткові елементи декору для такого виробу не потрібні, можна зшити гранично простий фартух без кишень, головне в ньому буде якість матеріалу. Тонкий шовк, звичайно, надмірність, але можна використовувати важкий атлас, адже фартух буде доповненням інтер'єру, а не предметом побуту.
4
Використовуйте сучасні штучні матеріали для створення фартуха в стилі кухні модерн. Такий фартух, можливо, не буде вбирати воду, і руки об нього не витреш, але, з іншого боку, він не дозволить забруднитися одязі під ним. Виберіть сріблясті тканини з ефектом «металік», для обробки використовуйте яскраву тасьму, накладні кишені, металеву фурнітуру. Попередньо перевірте матеріал на жаропрочность.