Як дізнатися, Який у мене процесор в комп'ютері. Який у мене комп'ютер.

Многозадачность вашого комп'ютера багато в чому залежить від процесора. Скільки б гігабайтів оперативної пам'яті не було на ньому і наскільки потужна відеокарта там не стояла, все одно, якщо процесор слабкий, то з усього цього ви мало що витягнете. Купуючи будь-який софт, ви повинні дивитися на його відповідність швидкості процесора комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма TuneUp Utilities.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб дізнатися основну інформацію про ваш процесорі такий. Натисніть по «Мій комп'ютер» правою кнопкою мишки, потім в меню виберіть «Властивості». З'явиться вікно, де будуть написана основна інформація про камінь, його тип і частота.
2
Ще один спосіб такий. Натисніть «Пуск», далі - «Усі програми». Виберіть «Стандартні», потім - «Командний рядок». Тепер в командному рядку введіть Systeminfo. Зачекайте кілька секунд, і ви отримаєте інформацію про процесор.
3
Вищеописані способи дає тільки саму основну інформацію про процесор. Якщо вам потрібно дізнатися більш детально про його можливості, то ви можете скористатися спеціальним софтом. Скористайтеся для цих цілей програмою TuneUp Utilities. Скачайте її з інтернету і поставте на комп'ютер.
4
Запустіть програмку. Після першого запуску вона буде збирати відомості про систему. На це може піти близько хвилини часу. Після завершення збору відомостей ви опинитеся в основному меню програми.
5
Пройдіть на вкладку «Виправлення проблем», після чого виберіть розділ «Показати системну інформацію». Перший розділ, який відкриється, називається «Загальний огляд». Тут також є інформація про процесор, але далеко не вся.
6
Клацніть мишкою по вкладці «Системні пристрої». У розділі «Процесор» буде доступна інформація про камінь, його сокеті і кількості кеш-пам'яті. У нижньому розділі ви можете подивитися інформацію про BIOS процесора. Якщо вам цього недостатньо, то натисніть по рядку «Подробности процесора». Відкриється додаткове вікно з ще більш детальною інформацією про камінь.
7
Перейдіть на вкладку «Особливості». У цьому вікні зліва буде список різних технологій, які доступні сучасним процесорам. Якщо певна технологія підтримується їм, то вона буде відзначена прапорцем.
Якщо комп'ютер купувався користувачем у зборі, він, як правило, не володіє інформацією про його компонентах. Але часом інформація хоча б про процесор стає необхідною і користувачеві доводиться її з'ясовувати. На щастя, в системі Windows це зовсім неважко проробити.
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою миші по значку "Мій комп'ютер" на робочому столі.
2
В меню виберіть пункт "Властивості".
3
Відкриється вікно відомостей про систему, в рядку "Процесор" ви побачите найменування і тактову частоту вашого процесора.