Як намалювати комету.

Малювати космічні об'єкти одночасно і просто і важко, оскільки вони, як правило, не являють собою складних геометричних тіл, але в той же час розглядати їх без застосування телескопа практично неможливо. Тому в процесі створення комети доводиться керуватися записами астрологів і фотографіями, зробленими із супутників планети.
Інструкція
1
Приготуйте необхідні інструменти: аркуш паперу, олівець, гумка, фарби і все те, що може знадобитися в процесі малювання (стакан з водою для кистей, палітра і т.п.). Якщо передбачається намалювати комету в графічному редакторі, то для цього, природно, необхідний комп'ютер або ноутбук, в якому встановлена потрібна програма.
2
Позначте напрямок комети на аркуші паперу. Цей космічний об'єкт не є статичною і завжди знаходиться в русі, вектор слідування можна встановити по розташуванню так званого хвоста. На місці «голови» поставте крапку, потім перетворіть її в коло такого розміру, якого буде підстави. Прокреслите від її центру пряму лінію у напрямку уявного руху. Для створення реалістичної картинки довжина хвоста повинна в 15-20 разів перевищувати діаметр голови комети. Намітьте орієнтовну кордон його закінчення, поставте в цьому місці крапку. Проведіть дві вигнуті лінії від намальованої раніше окружності до кінця хвостової частини так, щоб в результаті вийшла фігура, що віддалено нагадує еліпс. Найвищі його точки повинні розташовуватися не в зоні голови, а на хвості. Відстань від початку комети до них не повинно перевищувати 1/3 довжини космічного об'єкта. Щоб комета виглядала реалістичніше, проведіть дві вигнуті лінії від голови поверх намічених кордонів, але не виходячи сильно за їх межі, в умовну точку, що знаходиться на відстані, що перевищує вдвічі довжину об'єкта. Вийде ефект «распушенного» хвоста. Розфарбовувати комету потрібно по верхній межі. І починати в цьому випадку краще з фону - космосу, а тільки потім обробити фарбами саму комету.
3
Для створення комети в програмі Paint дотримуйтеся наступного алгоритму: • За допомогою функції «заливка» підготуйте темний фон космічного простору; • На панелі інструментів виберіть «коло» і намалюйте фігуру зі світлим фоном всередині; • Натисніть «хвиляста лінія» , поставите точку біля голови комети і, не відпускаючи ліву кнопку миші, проведіть довгу пряму лінію; • Клацніть один раз з тієї сторону, з якої потрібно створити опуклість, трохи відступити вздовж лінії і повторіть ще раз; лінія зігнеться; • Виконайте те ж саме з іншого боку; • Переконайтеся, що немає просвітів в вийшла фігурі, і виконайте заливку; • Виберіть колір космосу і за допомогою інструменту "кисть" зменшите довжину хвоста, надавши йому ефект незавершеності.