Як носити марлеву пов'язку.

Грип - це дуже поширене і в той же час дуже небезпечне інфекційне захворювання, яке супроводжується хворобливими симптомами і досить часто стає причиною масових епідемій серед людей. Так як вірус грипу найчастіше передається через верхні дихальні шляхи, то вірним способом захиститися від зараження є носіння марлевих масок.
Інструкція
1
Жодна марлева пов'язка, навіть та, яка зроблена найкращим чином і повністю відповідає основним естетичним критеріям і вищим стандартам якості, гігієни та чистоти, не зможе належним чином захистити вас від вірусу грипу, якщо вона буде неправильно надіта. Якщо невірно носити маску, не вдасться запобігти потраплянню в організм болючою інфекції.
2
ватно-марлеву пов'язку повинна вдягатися таким чином, щоб зверху прикривати ніс, а знизу - підборіддя. Більше того, сидіти маска повинна якомога щільніше прилягаючи до особи і не залишаючи між марлею і шкірою людини щілин і зазорів, через які в організм якраз і можуть проникати небезпечні бактерії грипу. Занадто туго затягувати марлеву пов'язку також не варто, інакше сильно разболітся або закрутиться голова або залишаться абсолютно непривабливі сліди на обличчі.
3
Що стосується розташування, то носити марлеву пов'язку слід краєм з дротом (дротом в даному випадку називають стрічку для зав'язування маски) наверх, притискаючи її ближче до носа. У тому випадку, якщо пов'язка має по дві пари стрічок для зав'язування (і зверху, і знизу), то розташовувати маску на обличчі можна будь-яким боком, як верхнім, так і нижнім. Щоб така стрічка міцніше трималася на голові і при ходьбі не спадала, верхні стрічки слід зав'язувати нагорі, трохи вище тімені, а нижні - внизу, на потиличній частині голови, провівши їх під вухами.
4
Нерідко пов'язки, що продаються в аптеці, мають сторони різного кольору. Наприклад, одна - біла, а інша - блакитна або зеленувата. Те, якою стороною маска буде носитися всередину, тобто до себе, непринципово. Як правило, різнокольоровими боку зроблені лише для того, щоб уникнути плутанини при знятті марлевої пов'язки і її повторному надяганні.
5
Будь-яку медичну ватно-марлеву пов'язку необхідно міняти через кожні 2-4 години. Якщо ви ще кашляєте і чхаєте в неї, то і того частіше - практично через кожну годину. Використану маску слід або утилізувати (в тому випадку, якщо пов'язка класична одноразова), або випрати і висушити.
Пов'язка на волосся - один з найдревніших і визнаних у всіх світових культурах головних уборів. Сьогодні пов'язка стрімко входить у весільну моду, замінюючи собою традиційну і звичну всім фату. Пов'язка на голову дає великий простір для фантазії, робить вашу весільну зачіску легкої і красивою, а також надає вашому вигляду оригінальність і жіночність. Весільна пов'язка універсальна - вона підходить до будь-якого вбрання, до будь-якої фігури, до будь-якого типу і кольору волосся, а також формі обличчя. Вони не залежать від сезону і є актуальними цілий рік. У цій статті ми розглянемо основні типи весільних пов'язок і розповімо, як краще носити різні пов'язки в різних стилях.
Інструкція
1
Якщо ви плануєте носити пов'язку влітку, подбайте про те, щоб вона не була широкою. Якщо ж торжество або будь-яке інше захід планується в прохолодну пору року, пов'язку можна зробити широкою і теплою. Вдало підібрана пов'язка дозволить зберегти тепло і не зіпсувати святкову зачіску.
2
Щоб підібрати пов'язку найбільш вдалу для вашого образу і типу зовнішності, зверніть увагу на їх основні різновиди.
3
Тонкі пов'язки дуже популярні - вони витончені, невагомі, і при цьому додають вам чимало елегантності. Їх роблять у вигляді різних тонких ланцюжків, легких плетених ремінців, кісок, тасьми, і багато чого іншого. Одягайте тонку пов'язку трохи вище лінії лоба, підкреслюючи зачіску.
4
Широкі пов'язки надягають під самі корені волосся - вони прекрасно підкреслюють густі і довге волосся, дозволяючи впоратися навіть з неслухняними волоссям.
5
Зробити пов'язку ошатною та святкової нескладно - достатньо прикрасити її квіткою, брошкою, блискучими стразами або намистинами. Пов'язка, усипана дрібними блискітками і стразами, зробить ваш вигляд таємничим, шикарним і романтичним. Якщо надіти її поверх волосся, ви будете блищати на будь-якому торжестві.
6
Одягаючи пов'язку, як повсякденне, так і святкову, завжди корегуйте її місце розташування на голові в залежності від ваших персональних параметрів - висоти чола і форми обличчя. Якщо у вас низький лоб, надіньте пов'язку прямо на лінію росту волосся. Це візуально згладить зовнішній недолік. Завжди пам'ятайте, що стиль пов'язки повинен відповідати стилю вашого наряду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vZVrvoaETI0