Як організувати дитяче кафе.

Дитяче кафе або кафе-морозиво приносить непоганий прибуток, якщо розташоване у вдалому місці, а витрати на його відкриття окупаються в середньому за два роки. Процес створення такого закладу відпрацьований вже багатьма російськими підприємцями, і тому виглядає досить стандартно.
Вам знадобиться
  • - приміщення площею 50-100 квадратних метрів на людній вулиці або в торговому центрі;
  • - обладнання для самостійного виробництва морозива або домовленість із кількома його постачальниками;
  • - домовленість із постачальниками сировини для виготовлення морозива (молочних сумішей, вафельних ріжків);
  • - обслуговуючий і виробничий персонал, бухгалтер і адміністратор кафе (10-15 чоловік).
Інструкція
1
Виберіть один з двох форматів роботи вашого майбутнього дитячого кафе - то ви будете виробляти оригінальне морозиво за власними рецептами, чи то будете закуповувати оптом вже готову продукцію. Те чи інше рішення може бути оптимальним в залежності від умов конкретного регіону, хоча частіше трапляється, що зі своїм власним обладнанням працювати вигідніше. Питання з виробництвом (або поставками) морозива для дитячого кафе - першочерговий, від нього залежить успіх всього починання.
2
Орендуйте приміщення на вулиці з великою прохідністю або в одному з торгово-розважальних центрів. Перевага другого варіанта - в невичерпний потік цільових відвідувачів, проте в торговому центрі через обмеженій площі складніше буде організувати виробництво морозива. Зал для відвідувачів вашого кафе повинен бути відділений від виробничих і складських приміщень, загальна площа, яку займає кафе-морозиво, як правило коливається в межах 50-100 квадратних метрів.
3
Закупити обладнання, якщо вирішили працювати автономно, або знайдіть декількох влаштовують вас по всіх параметрах постачальників. Для виготовлення морозива знадобиться так званий "фризер", блендер для переробки фруктів і горіхів, кілька великих морозильних камер. Подавати морозиво можна в пластикових стаканчиках, вафельних ріжках або оригінальної скляному посуді вашого кафе.
4
Підберіть виробничий і обслуговуючий персонал для свого кафе. Відвідувачів обслуговуватимуть змінні бармени і касири, а ось виготовляють морозиво кілька кондитерів на чолі з начальником зміни. Бухгалтера краще також найняти на постійній основі - разом з ним колектив працівників вашого кафе складатиметься з 10-15 осіб (залежно від обсягів виробництва морозива).
5
Доповніть асортимент вашого кафе безалкогольними напоями (кава для мам і тат теж буде дуже до речі), іншими видами кондитерських виробів (тістечками, наприклад), і вважайте, що ваша робота з організації дитячого кафе добігає кінця. Обладнавши торговий зал і отримавши необхідні дозволи в управлінні Росспоживнагляду, можна сміливо відкривати кафе.
Корисна порада
Спростити собі задачу можна, купивши франшизу однієї з вже "розкручених" мереж кафе-морозива: фірма-франчайзер допоможе вирішити проблеми з обладнанням, проконсультує щодо кращого місця розташування і, можливо, проведе навчання для персоналу.
Одруження - це саме те торжество, яке не просто символізує любов, але і є вираженням надії знайти щастя один з одним. Його потрібно не тільки заздалегідь планувати, а й зробити все так, щоб це було цікаво і запам'яталося на все життя. Навіть дрібні деталі весілля можуть вплинути на всю церемонію.
Інструкція
1
Для початку необхідно піти в ЗАГС і подати там заяву на одруження. Найпопулярнішим місцем реєстрації шлюбу в Москві є Грибоедовский ЗАГС №1, при цьому його популярність значно ускладнює процес подачі заяви, оскільки тут найбільші черги. Вибір місця одруження і подача заяви - це один з найважливіших кроків для такого роду заходи, так як він визначає час і дату самої реєстрації. Це дозволить визначитися зі швидкістю і ретельністю решті підготовки. Обов'язково слід подати заяву заздалегідь, щоб встигнути зробити все інше.
2
Після подачі заяви зазвичай купуються кільця для весілля. Їх вибір дуже великий, і в наш час вже кожен зможе вибрати для себе необхідну кільце. Можна вибрати класичний варіант або підкреслити незвичайним кільцем оригінальність власного образу. Для більшої ефектності можна зробити кільця на замовлення з візерунками, написами, матовою поліруванням або камінням.
3
Далі слід вирішити, хто буде планувати і організовувати торжество - можлива самостійна підготовка або ж звернення в спеціальне агентство. Все залежить від бажання і бюджету. В Москві є безліч компаній, які будуть готові взяти на себе організацію вашого весілля. Але якщо ви вирішили попросити допомоги у фахівців, чітко контролюйте дії найманих людей, щоб гарантувати бездоганну організацію заходу.
4
Завчасне замовлення і бронювання залу і столів, рішення про кількість гостей і загальний вигляд урочистого залу - це одна з найважливіших частин заходи, визначитися з якою рекомендується в першу чергу. В Москві велика різноманітність кафе, ресторанів та їдалень, які розрізняються пропонованої кухнею, інтер'єром та іншими параметрами.
5
Продумайте, яким чином гості і закохані будуть добиратися до будівлі РАЦСу, а після цього і до місця проведення торжества. Тут також все залежить від бажання і бюджету - будь то спеціальний кортеж або власний автотранспорт.
6
Весілля - це шикарне подія, тому на святі обов'язково повинен бути оператор або фотограф. Так ви зможете залишити безліч спогадів на подальше життя. Дану роботу можна довірити друзям або запросити професіоналів.
7
Букет нареченої є також важливою деталлю, тому краще заздалегідь і не кваплячись вибрати саме той, який ідеально підійде до весільної сукні. Замовлення букета найкраще зробити заздалегідь в квітковому магазині або салоні.
8
Для створення атмосфери веселощів необхідно організувати музичний супровід заходу, будь то діджей з попередньо підібраним жанром музики, музиканти або просто ведучий і фонове оформлення.
Зверніть увагу
З усього цього випливає, що підготовку і планування заходи потрібно почати мінімум за місяць, а краще за два-три місяці, щоб цей важливий день пройшов так, як хочеться саме вам.