Як відкрити Мейл Агент.

Агент Mail.ru - одна з найпопулярніших сучасних програм для спілкування онлайн. Вона пропонує масу можливостей: відеодзвінки, голосове спілкування, обмін повідомленнями і т.д. Як же відкрити скачати, встановити і запустити цю програму?
Інструкція
1
Запустіть ваш інтернет-браузер. Зайдіть на сайт mail.ru, для цього введіть у поле адресного рядка браузера без лапок «mail.ru». Перед вами відкриється головна сторінка сайту.
2
У лівій стороні знайдіть блок «Пошта». Зайдіть на свій ящик. Якщо у вас вже є зареєстрований поштовий ящик на mail.ru, то просто введіть дані для авторизації: логін і пароль, а потім натисніть кнопку "Увійти". Якщо ж ви поки що не створили свого аккаунта, то пройдіть процес реєстрації, після натискання на кнопку «Реєстрація у пошті».
3
На сторінці, вашої поштової скриньки в лівій стороні знайдіть «Безкоштовна відеозапис - телефонуйте з Mail.ru Агента і натисніть посилання.
4
Вам відкриється в новій вкладці сторінка Агента. На ній виберіть кнопку «Завантажити безкоштовно». При натисканні на неї запуститься процес завантаження файлу встановлення. Вкажіть папку, в яку необхідно зберегти «установочнік» і дочекайтеся завершення завантаження.
5
Поверніть вікна браузера. Відкрийте папку зі збереженим файлом, запустіть його. Розпочнеться процес установки. Виберіть мову встановлення. Відредагуйте розташування і кілька пропонованих налаштувань. Дочекайтеся закінчення процесу установки програми на ваш комп'ютер. Після закінчення програма автоматично запуститься.
6
Введіть у вікно авторизації користувача свої дані: логін і пароль (від поштової скриньки на mail.ru). Встановіть галочку «Зберегти пароль», якщо не хочете вводити дані при кожному запуску програми. Натисніть кнопку «Увійти».
7
Відрегулюйте всі налаштування програми по вашому розсуду, зайшовши у відповідний пункт меню програми, і можете починати з нею працювати!
Зверніть увагу
Періодично випускаються все нові і нові версії програми Агент Mail.ru в інтернеті. Зазвичай програма автоматично повідомляє користувачеві про нові версії і пропонує зручне скачування їх.