Як створити свій імідж.

Усі прагнуть бути оригінальними, всі хочуть бути особливими, єдиними і неповторними. В це прагнення закралася одна-єдина, зате критична, помилка - ми від народження вже неповторні і оригінальні, з віком це розходження лише посилюється. Головна ідея думки про те, як створити імідж - це як знайти те, що відрізняє вас від інших, і якщо не звести це в абсолют, то зробити це максимально виділяє вас з натовпу.
Вам знадобиться
  • - вільний час
  • - новий гардероб
  • - нові знайомства
Інструкція
1
Вирвіться зі звичного кола знайомих і друзів, відчуйте їх або змініть місце перебування - влаштуйте собі маленьке втеча від того, що зазвичай вас оточує, змініть обстановку і зробіть так, щоб ви самі вибирали те, до чого тягнеться і що вас оточує . Ви побачите, що деякі якості вашої особистості загострилися, в той час як інші просто зникли. Дислокується і визначте ці якості.
2
Продумайте, як вам найкомфортніше поводитися зараз - як ви відчуваєте себе вільно, розкуто, невимушено. Помічайте кожну деталь - манеру розмови, ходи, погляду, жестикуляції - і вводите їх в звичку, щоб це було не поодиноким випадком але вашої відмінною рисою.
3
Підберіть собі гардероб. Він повинен відповідати вашому характеру і того, що ви виявили в собі найбільш видатним і властивим саме вам, будь то брюки з найгострішої стрілкою або армійські черевики - ви повинні відчувати себе в цьому максимально природно.
4
Зверніть увагу на своє оточення, на коло свого спілкування, перевірте його на предмет відповідності тому, що ви з себе представляєте. Якщо побачите хоч найменша невідповідність - міняйте його без жалю, поки не знайдете тих людей, які змушують вас відчувати себе саме так, як ви хочете.
Зверніть увагу
Якщо ви пропускаєте хоча б один з пунктів, у свідомості оточуючих вас людей формується дисгармонія вашого іміджу, що небажано.
Корисна порада
Залежно від того, чим ви хочете здатися - тим, чим ви є або тим, чим ви хочете бути, міняйте і всі вищевказані пункти, не залишайте жодного без уваги!