Як використовувати буру в гліцерині. Бура в гліцерині інструкція.

Натрію тетраборат або бура в гліцерині є перевіреним антисептичним засобом. Розчин ефективний для лікування молочниці, пролежнів і попрілостей, а також захворювань горла, таких як тонзиліт і фарингіт.
Інструкція
1
Бура в гліцерині ефективна в боротьбі з молочницею. Препарат перешкоджає розмноженню кандид (збудника захворювання) та їх прикреплению до слизової оболонки. Перед використанням натрію тетраборату проведіть спринцювання відваром ромашки. Змочіть ватяний тампон в препараті і введіть його в піхву на півгодини. В легких випадках достатньо однієї процедури в день (бажано перед сном), при хронічній молочниці лікування потрібно проводити двічі на добу. Щоб уникнути рецидиву продовжуйте терапію протягом тижня, навіть якщо симптоми захворювання зникнуть через кілька днів.
2
Для лікування тонзиліту 4-6 рази на день обробляйте мигдалини бурої в гліцерині. Проводите процедуру не менше тижня. Для посилення ефекту 3-4 рази на день полощіть рот розчином солі та натрію тетраборату (на склянку води чайна ложка солі і кілька крапель препарату).
3
Обробляйте пролежні розчином бури в гліцерині. Він надає антисептичну дію, перешкоджає поширенню інфекції і прискорює загоєння ран. Аналогічним чином змащуйте попрілості в паху у лежачих хворих.
4
Тривалий час розчин бури в гліцерині призначався для лікування молочниці у немовлят, проте згодом препарат був заборонений до застосування в педіатричній практиці. Причиною тому є його токсичність. Щоб уникнути розвитку ускладнень не використовуйте натрію тетраборат для обробки порожнини рота у дитини.
5
Якщо ви відчуваєте відчуття печіння в місці нанесення бури в гліцерині, змийте препарат проточною водою. При виникненні анемії, розлади менструального циклу, посмикування м'язів кінцівок та обличчя, діареї негайно припиніть використання препарату і зверніться до лікаря.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xglQN2kZEMk
Зверніть увагу
Не використовуйте буру в гліцерині під час вагітності та в період лактації.