Як зробити маску на Новий рік. Як зробити маску з пластмаси.

Маска, зроблена своїми руками, обов'язково приверне увагу оточуючих. Маску можна зробити або з паперу і клею з використанням як каркаса пластмасовою маски, або з тканини, або з картону.
Вам знадобиться
  • 1 спосіб: сірі газети або білосніжна папір, ПВА, деталі для оформлення, пензлик, наждачка, пластмасова маска
  • 2 спосіб: тканина, крохмаль, клейстер, деталі для оформлення
  • 3 спосіб: щільний картон, кольоровий папір, деталі для оформлення, клей, ножиці
Інструкція
1
Маска з використанням пластмасовою маски в якості каркасаНамажьте куплену пластмасову маску клеєм ПВА. Візьміть газети або папір і розірвіть на невеликі шматочки. Обклейте масу цими шматочками залиште її сохнути на батареї. Коли вона висохне, накладіть ще кілька шарів паперу з ПВА, щоб зробити її міцною, але не надто важкою. Знову покладіть її сушитися. Візьміть висохлу маску і обробіть нерівності поверхні. Для цього зачистите її наждачним папером. Обробіть краю маски, обрізавши те, що розшарувалося. Візьміть папір, намочіть її у воді з клеєм і оберніть нею куточки. Знову висушіть її, а виступи від папірців зачистите наждачним папером. Коли вся поверхня маски стане рівною, приступайте до її фарбування.
2
Маска з тканіВирежьте з тканини необхідну форму. За отриманим шаблоном виріжте ще кілька зразків. Всі зразки накрахмальте і склейте клейстером. Після цього висушіть маску і приступайте до її декорування.
3
Маска з картонаНарісуйте на картоні необхідну форму маски і виріжте її. Обклейте картон кольоровим папером, плівкою або фольгою і приступайте до декорування. Цим способом найчастіше роблять маски-окуляри.
4
Закріпити маску на голові можете або за допомогою капелюшній гумки, або за допомогою широкої білизняний гумки. Для цього проколіть дірки на рівні очей. Зміцніть їх зсередини колами щільного паперу, вставте гумку і зав'яжіть її. Довжину гумки підберіть під розмір вашої голови.
5
Також можете закріпити маску на голові за допомогою двох картонних смужок. Для цього виріжте смужки з картону шириною 3 см, загніть кінці на 2 см і приклейте до маски зсередини з двох сторін. Оберніть їх навколо голови і склейте в потрібному місці.
Зверніть увагу
Кріпите гумку під правильним кутом, щоб маска не з'їхала і не відстовбурчились.
Корисна порада
Зробіть заздалегідь начерк бажаної маски.