Як чистити шубу.

Шуба з натурального хутра - улюблена річ в гардеробі багатьох жінок. З якого б хутра не була шуба, їй необхідний догляд і регулярне чищення. І світлий і темний хутро можна знову змусити блищати і ще довго радувати вас.
Інструкція
1
Пожовклий світлий хутро чистять розчином перекису водню, тільки по верху ворсу. Для профілактики пожовтіння обробляють хутро розчином перекису водню з водою 1/1 (одна столова ложка перекису і одна столова ложка води)
2
Блиск і еластичність темному ворсу повертають за допомогою щітки змоченою бензином. Тільки не автомобільним, а очищеним бензином. Він є у всіх майстерень по хутру, часових і взуттєвих. Бензин знежирює шкіру хутра, що продовжує його носкість.
3
Добре очищає хутро суміш з картопляних очисток і нашатирного спирту. Картопляні очистки добре промивають, пропускають через м'ясорубку. Додають трохи нашатирного спирту і наносять суміш на забруднене місце. Чистять щіткою, протирають і залишають сохнути при кімнатній температурі. Висохлий хутро необхідно розчесати.
4
Жир зі світлого хутра виводиться розчином з нашатирного спирту, кухонної солі і води. Потрібні пропорції: нашатирного спирту 1 ч. Ложка, кухонної солі 3 ч. Ложки, води 0,5 літра. Отриманим розчином потрібно протерти жирну пляму і просушити виріб.
5
Темний хутро чистять сумішшю висівок і волоських горіхів. Розігріті в духовці висівки наносять на забруднені місця і втирають руками в хутро. Волоські горіхи роздрібнюють до однорідної маси, загортають у марлю і получившимся тампоном протирають ворс. Наприкінці шубу струшують і розчісують за допомогою щітки.