Як утеплити теплицю. утеплювач для дверей теплиці.

Теплиця - це унікальний винахід людства. У ній можна не тільки вирощувати теплолюбиві рослини з самої ранньої весни, а й отримувати врожаї в зимовий період, коли температура на вулиці опускається нижче нуля. Звичайно, звичайна літня теплиця для суворої зими не підійде, але є кілька способів як утеплити її конструкцію, щоб домогтися кращого результату при невеликих заморозках і холодному літі.
Вам знадобиться
  • - цеглини;
  • - цемент;
  • - піноблоки;
  • - скло або пластик;
  • - генератор туману;
  • - система обігріву грунту.
Інструкція
1
Забезпечте вашій теплиці міцну основу з бетону або цегли. Справа в тому, що в зимовий період грунт на вулиці промерзає на метр і більше, і навіть з початком весняної відлиги буде дуже сильно знижувати температуру у вашому парнику. Покладіть шар цегли, піноблоків або цементу з прошарком з цегляного брухту, і грунт в теплиці буде надійно захищена від охолодження. Частково підставу можна заглибити в грунт, але на 2/3 воно повинно знаходитися на її поверхні.
2
Якщо теплиця виготовлена зі скла або спеціального пластику, додаткове тепло можна зберегти за рахунок ще одного шару в стінах. Виготовте додаткову перегородку, відокремивши її від внутрішнього шару теплиці на 5-7 см. Така повітряний прошарок надійно захистить ваш урожай від холодного вуличного повітря та перешкоджатиме випадковим пошкоджень від дощу і снігу, якщо зовнішній шар теплиці дасть тріщину. Також корисно виготовити додатковий тамбур з повітряною завісою, щоб не морозити ніжні рослини постійним відкриванням вхідних дверей. Встановлювати повітряну гармату в цей тамбур чи ні - залежить від конкретної ситуації, але навіть якщо ви організуєте додаткову секцію без утеплення - теплиця стане надійніше.
3
У холодну погоду і морози необхідно забезпечувати ваш парник додатковим теплом. Якщо в регіоні дуже холодно, найрозумніше буде провести систему обігріву для грунту і повітря і з'єднати теплицю з генератором в будинку. Тепло має подаватися безперебійно, інакше у всіх ваших маніпуляціях НЕ БУДЕ абсолютно ніякого сенсу. Також зверніть увагу, що покривний матеріал, який ви використовуєте для своєї теплиці, ні в якому разі не повинен мати ніяких тріщин і дірок і бути абсолютно герметичний.
Зверніть увагу
Якщо збираєтеся будувати теплицю, розраховану на морози, не має сенс утеплювати звичайний літній парник. Краще почніть будівництво спеціального, більш ґрунтовного споруди.
Корисна порада
Обігрів повітря в теплиці навесні і восени можна проводити за рахунок генератора туману. Це не знижує вологості в приміщенні і вимагає менших витрат, ніж повноцінна система обігріву, розрахована на морози.