Як пов'язати бере гачком.

В'язані берети завжди в моді. Яка жінка хоче виглядати привабливо, мати оригінальний головний убір, який би служив прикрасою й одночасно би захищав голову в спекотні літні дні. Напевно, тому в'язані берети користуються популярністю у маленьких і дорослих модниць.
Вам знадобиться
  • шерсть; гачок для в'язання.
Інструкція
1
Спочатку зв'яжіть ланцюжок з 3-х повітряних петель і замкніть її в кільце з'єднувальним стовпчиком. Тоді дірочки не утворюється.
2
Продовжуйте в'язати стовпчиком з накидом бере, постійно додаючи, щоб виходив коло по спіралі. Для цього в'яжіть по два стовпчики без накиду в кожну петлю, почавши з першого ряду. Потім в'яжіть стовпчиком з накидом в кожну другу, третю і четверту, п'яту і шосту петлю наступних рядів.
3
Якщо ви хочете пов'язати бере гачком швидко і красиво, то стежте, щоб не виходили хвилі в колі і не було перекосів і звужень. Регулюйте самі число збільшень і зменшень при в'язанні. Якщо коло трохи звужується, то додайте петлі, а якщо йде хвилями, навпаки збавте частина петель в цьому місці.
4
Зв'яжіть коло діаметром близько 25 см, стовпчиками з накидом.
5
Потім в'яжіть рівно, не додаючи петель ще чотири-п'ять сантиметрів заввишки.
6
Потім починайте збавляти кожен п'ятий стовпчик в декількох рядах, поки не вийде, що по діаметру обхват голови і край берета будуть рівні.
7
Для краси і щільності берета на голові обв'яжіть краю стовпчиком без накиду, рачьім кроком або «пелюстками».
8
Для того щоб зв'язати бере гачком для маленької дитини, потрібно знати невелику особливість. Почніть в'язати беретик для дівчинки, так само як і для дорослого. Коли зв'яжіть коло близько трьох сантиметрів у діаметрі, зробіть філейну сіточку. Для цього пров'яжіть до кінця ряду по колу: стовпчик з накидом, дві повітряні петлі, стовпчик з накидом.
9
Потім в'яжіть по колу ще сантиметрів чотири-п'ять і знову переходите на філейну сітку.
10
Продовжуйте в'язати беретик до кінця звичайним малюнком.
11
В філейну сітку вставте стрічечку. Нагорі прісборьте стрічку і прикріпіть в'язаний квітка для прикраси.
12
В нижньому філейну ряду простягніть стрічку і зав'яжіть на бантик ззаду. Завдяки такій дрібниці, бере, на голові буде триматися міцно, і дитина його не втратить.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nOvd6vBQ868
Зверніть увагу
Одним з важливих моментів спочатку є правильний вибір ниток для в'язання. Якщо ви сумніваєтеся в тому, які саме вам потрібні? зверніться до консультанта в магазині, він допоможе вибрати оптимальний варіант.
Корисна порада
В'язка завершується за допомогою декількох щільних рядів. Після цього бере можна прикрасити намистинками, стрічками або іншими подібними декоративними елементами на ваш смак.