Як знайти свій стиль.

Стиль людини визначається сукупністю характеристик - особливості зачіски, макіяжу, одягу, манери розмови, мови, поведінки і т.д. Створений образ повинен бути гармонійним і повним, відповідати світогляду і духовного стану.
Інструкція
1
Визначте «свій» колір. Підготуйте кілька предметів одягу різних відтінків - підійдуть і хустки, шарфи, рукавички, аби забарвлень було багато. Встаньте перед дзеркалом і прикладайте тканини до лиця. Експериментуючи, ви зможете візуально визначити, які з квітів підходять вам, а які роблять вас непоказною. Не відмовляйтеся відразу від «невдалих» забарвлень - палітра основного кольору, як правило, різноманітна, і є можливість підібрати інший, більш відповідний відтінок.
2
Оцініть свою фігуру і навчитеся одягатися відповідно своїм формам. Ваша фігура належить до одного з основних типів комплекцій, тому необхідно навчитися вигідно її підносити. Вивчіть основні правила, які допомагають приховувати недоліки, і підбирайте одяг згідно з цими принципами. Смугасті тканини можуть подовжувати і «приземляти» фігуру (все залежить від кількості смуг, якщо їх багато - то форми виглядають об'ємніше), велика клітинка робить вас ширше, чорний колір стрункішою. Зменшити великі груди можна за допомогою поздовжніх вирізів і темних відтінків, низький зріст виправляється високими підборами, а широкі стегна - драпіруванням, запахом і т.д.
3
Роль аксесуарів у створенні образу велика - вони привертають увагу і підкреслюють стиль. Якщо ви хочете підкреслити виразність очей, то зверніть увагу на сережки, витончені зап'ястя виділіть красивими браслетами. Об'ємні сумки і масивна взуття врівноважують повну фігуру. Чим тонше силует, тим витонченіше повинні бути аксесуари.
4
Сформуйте свій імідж. Важко відповідати певному стилю, зазвичай доводиться поєднувати в своєму образі кілька напрямів. Визначте те, що вам подобається найбільше - носити жіночні і романтичні речі, або бути яскравою та спортивної дівчиною, наприклад. Приміряючи різні образи, прислухайтеся до себе - ви інтуїтивно зрозумієте в якому з них вам більш комфортно, а який ви категорично не сприймаю.
5
Визначтеся з зачіскою і макіяжем. Відтінок волосся повинен відповідати цветотипу, зачіскою потрібно підкреслювати риси обличчя і вибраний стиль в одязі, макіяж слід наносити відповідно до обставин. Підкресліть свою природну унікальність, і ваш стиль буде неповторним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DXBI01k5DnE