Чому не дзвонить телефон.

Як міський, так і мобільний телефон може раптово припинити дзвонити, причому всі інші функції апарату працюватимуть нормально. Перш ніж усувати цю несправність, необхідно знайти причину її виникнення.
Інструкція
1
Провідний телефонний апарат з електронним дзвінком може перестати дзвонити, якщо на ньому випадково (навіть при протиранні корпусу) перевести перемикач Ringer в положення Off. Щоб такий телефон знову почав дзвонити, переведіть цей перемикач в положення Lo для включення середньої гучності дзвінка або в положення Hi, щоб він дзвонив голосно.
2
Якщо дзвінок у телефону електромеханічний, у нього може різко впасти гучність дзвінка. Щоб вона знову стала великою, знайдіть на його дні регулятор, після чого виставте їм бажаний рівень звукового сигналу.
3
У телефону з визначником номера сигнал виклику може зникнути з тієї причини, що ползунковий регулятор гучності знаходиться в мінімальному положенні. Просто підійміть його.
4
Якщо перестав дзвонити апарат, що підключається до лінії не двома, а трьома проводами (типово для болгарських телефонів), значить, відійшов той з них, яким підключається дзвінок. Витягніть телефонну вилку з розетки, підключіть цей провід знову до клеми, від який він відійшов, а потім, попередньо знову зібравши вилку, підключіть її назад.
5
У стільникового телефону гучність дзвінка регулюється через меню. Виявивши, що дзвінок вимкнений, увімкніть його знову (як це зробити, залежить від моделі апарата). Також у більшості телефонів є так звані профілі, деякі з яких складені таким чином, щоб апарат не дзвонив. Якщо обраний саме такий профіль, переведіть його на інший. Спосіб здійснення такого перемикання також залежить від моделі апарата. Наприклад, в телефонах Nokia для виведення меню вибору профілів зазвичай достатньо короткочасно натиснути на кнопку включення живлення.
6
Також причиною відсутності дзвінка стільникового телефону може бути несправність динаміка. Зазвичай голос і дзвінки у телефону відтворюються різними динаміками, тому при такій неполадку чути співрозмовника ви будете все одно. Динамік - дуже недорога деталь, наявна практично в кожному магазині запчастин до телефонів. Але міняти цей компонент самостійно рекомендується лише в тому випадку, якщо у вас вже є досвід ремонту стільникових телефонів.