Чому каламутніє вода.

Правильно обладнаний і належним чином обслуговується акваріум, в якому підтримується біологічну рівновагу, може не вимагати зміни води протягом довгого часу. Проблема помутніння води найчастіше виникає у початківців акваріумістів, які вважають, що турбота про рибок полягає лише в рясному і своєчасному годуванні.
Інструкція
1
Вода стає каламутною через появу в ній дрібних частинок грунту, змитих під час необережного наповнення акваріума водою. Після того як вони осядуть на дно, вода знову стане чистою. Не виконуйте повну заміну води в тих випадках, коли це не потрібно. За допомогою гумової або скляної трубки періодично прибирайте бруд, що скупчується на дні, і додавайте необхідну кількість свіжої води, стежачи за тим, щоб її температура збігалася з водою, що знаходиться в акваріумі.
2
Вода може помутніти і в новому, тільки що обладнаному акваріумі, внаслідок розмноження одноклітинних організмів. Це явище носить назву «інфузорна муть». Не поспішайте заселяти підготовлений і залитий водою акваріум, зачекайте кілька днів. Інша нешкідлива причина помутніння - розпушування грунту риються в ньому рибами - легко усувається шляхом приміщення на дно шару ретельно промитого піску.
3
Помутніння води може бути викликано появою великої кількості дуже шкідливих для риб та рослин гнильних бактерій через занадто великої концентрації риб в акваріумі або неправильного годування. Дотримуйтесь одне з основних правил акваріумістики: «Краще недогодувати, ніж перегодувати».
4
Якщо ви забуваєте вчасно прибирати залишки корму і гниють рослини, це також може спровокувати бурхливе розмноження бактерій. Крім того, помутніння може бути викликано поганою фільтрацією і продуванием води, в результаті якого в акваріумі відбувається накопичення продуктів обміну, службовців ідеальним середовищем для масового розмноження та харчування бактерій. Щоб уникнути подібних наслідків, відсадите зайвих риб і поліпшите систему фільтрації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NFqTLsTrVcM
Корисна порада
Відмовтеся від сухих кормів або давайте їх потроху і стежте за тим, щоб їх частинки з'їдалися якомога швидше. Помістіть в акваріум равликів, які охоче підчистять їстівні залишки.