Як зробити паперову папильотку. папильотки Як зробити вдома картинки.

папільйотках - незамінний друг і паличка-виручалочка жінок вже багато століть. Адже дами цілком успішно користувалися цим нехитрим пристосуванням, щоб накручувати своє волосся, ще задовго до винаходу бигудей і плойки.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - ножиці;
  • - тканина;
  • - лінійка.
Інструкція
1
Насамперед виберіть потрібний папір. Вона не повинна бути надто жорсткою, щоб папильотки було зручно згинати і згортати. Але і надмірно м'яким папером також краще не користуватися. Вибирайте золоту середину: як найкраще підійде для виготовлення папільоток м'яка папір для носових хустинок або чернетки не дуже хорошої якості. Ви, звичайно, можете використовувати будь-яку іншу папір, яка попадеться вам під руку, але слід дотримуватися деяких запобіжних заходів. Так, наприклад, якщо у вас світле волосся, не варто брати на папільйотки газети або журнали, оскільки типографська фарба може віддрукуватися на локонах.
2
Після того як необхідна папір обрана й заготовлена, наріжте її на прямокутні смужки. Ширина кожної папильотки повинна бути не менше трьох сантиметрів, а довжина - близько 15. Якщо папір зовсім м'яка, можна скласти її удвічі. Тоді, відповідно, робіть смужки в два раз ширше, враховуючи майбутній підгин. Також можна зробити змішану папильотку з паперу та тканини. З будь-якої непотрібної тканини виріжте смужки, довжиною 15 см і шириною 2 см, а з паперу виготовте серцевину - прямокутники 10 на 7 см. Після того як всі заготовки будуть вирізані, покладіть паперовий прямокутник вертикально, а тканинну смужку горизонтально і загорніть центральну частину папільйотки в папір.
3
Який би спосіб виготовлення папільоток ви не вибрали, нарізати смужки з паперу - це ще не все. Щоб ваша конструкція міцно трималася на локонах і не розвалилася після більш-менш різкого повороту голови, папільйотки необхідно правильно зафіксувати. Якщо папір занадто жорстка, попередньо гарненько зімніть кінці всіх папільоток, щоб додати їм м'якості. Дуже м'який папір чіпати зайвий раз не потрібно. Накручуйте пасма дуже акуратно, не забувайте, що маєте справу не з бигудями, а з ніжними виробами, які можуть легко порватися або розм'якнути. Після того як маніпуляція буде завершена, швидким і впевненим рухом з'єднайте кінці папильотки і зафіксуйте їх між собою.
Зверніть увагу
Не варто використовувати паперові папільйотки для укладки за допомогою великої кількості води або фіксувати їх лаком. Ці маніпуляції значно ускладнять вам весь процес укладання і можуть звести нанівець усі ваші зусилля.
Корисна порада
Для тонкого паперу можна підстрахуватися і виготовити папильотки тим же способом, що і паперово-тканинні - з двох шматочків. Частина паперу, що знаходиться в центрі, візьме на себе більше навантаження і не дозволить всієї конструкції розірватися.