Як відкрити системний реєстр.

Для видалення і відключення деяких програм і утиліт необхідно провести цілий комплекс операцій. Іноді потрібно самостійно очистити системний реєстр системи Windows.
Інструкція
1
Спочатку спробуйте видалити програму, використовуючи стандартну функцію операційної системи Windows. Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в панель управління. Виберіть меню «Установка та видалення програм». Знайдіть непотрібну утиліту, виділіть її назву та натисніть кнопку «Видалити». Видаліть обрану програму, вибираючи необхідні пункти в меню.
2
Перезавантажте комп'ютер і переконайтеся в тому, що програма була видалена повністю. Якщо цього не сталося, то встановіть програму CCleaner (або будь-яку аналогічну). Запустіть її і відкрийте меню «Очищення». Виділіть потрібні пункти в лівому меню, встановивши навпроти них галочки. Натисніть кнопку «Аналіз» і дочекайтеся закінчення запущеного процесу. Після завершення сканування натисніть кнопку «Очищення».
3
Перейдіть в меню «Реєстр» та активуйте всі доступні пункти в лівій колонці. Натисніть кнопку «Пошук проблем». Після підготовки файлів до зміни або видалення натисніть кнопку "Виправити". Перезавантажте комп'ютер. Перевірте, чи повністю потрібна програма.
4
Якщо сліди утиліти раніше залишилися, то спробуйте самостійно очистити системний реєстр. Натисніть клавіші Win і R. У вікні з заголовком «Виконати» введіть команду regedit і натисніть клавішу Enter. Натисніть одночасно клавіші Ctrl і F. Введіть назву шуканого файлу. Зазвичай воно збігається з назвою Файа, який ви використовували для запуску утиліти.
5
Після знаходження необхідних файлів виділіть їх і натисніть клавішу Delete. Підтвердіть видалення вибраних файлів реєстру і перезавантажте комп'ютер. Будьте дуже обережні при внесенні змін до реєстру Windows. Видалення важливих записів може привести до серйозного збою в роботі операційної системи або окремих її компонентів. Створіть архів файлів реєстру, використовуючи утиліту CCleaner. Це дозволить швидко виправити виникнувшими неполадки.