Як пити "Пирацетам". пірацетам Як пити.

«Пірацетам»? це ноотропний препарат, який призначається для поліпшення мозкового кровообігу. Він сприятливо впливає на обмінні процеси і відновлює порушені функції мозку. Ліки можуть використовуватися як в зрілому віці, так і в педіатричній практиці.
Інструкція
1
«Пірацетам» призначається для лікування неврологічних захворювань, викликаних порушенням мозкового кровообігу. Прояви хвороби можуть бути різними: від легкого запаморочення до зниження уваги і пам'яті. Крім того, препарат використовується в психіатрії в комплексному лікуванні неврозів і депресій. У наркології ліки застосовується при хронічному алкоголізмі, отруєнні барбітуратами або етанолом, а також абстинентному синдромі. У педіатричній практиці «Пірацетам» рекомендований при затримці розвитку, ДЦП, поганий навченості.
2
Для лікування неврологічних захворювань пийте по 2 таблетки «Пірацетаму» тричі на добу. Ефект від лікування, як правило, виявляється лише до кінця 2-3 тижня прийому. З цього моменту знизьте дозу вдвічі (1 таблетка тричі на день) і продовжуйте терапію протягом 2-6 місяців.
3
Для лікування психічних захворювань почніть терапію з невеликої дози (по 1 таблетці 3 рази на день). Через тиждень збільште дозування до 2-3 таблеток на один прийом. Через 2-3 тижні поверніться до первісної схемою прийому і дотримуйтеся її протягом півроку. При необхідності зробіть двомісячний перерву після закінчення лікування і повторіть курс.
4
Дитині молодше 5 років давайте по половині таблетки (не більше 200 мг на один прийом). Дитині старше 5 років? цілу таблетку. Кратність прийому? 3-4 рази на день протягом 2-3 місяців. Відміну препарату виробляєте поступово.
5
Запивайте таблетки великою кількістю рідини. Приймайте «Пірацетам» тільки після їжі.
6
При виникненні підвищеної дратівливості, безсоння, диспепсії зверніться до лікаря для коригування дози. Як правило, така реакція виникає при перевищенні добової дози в 4-5 г.Прі наявності алергії припиніть лікування.