Як зв'язати носочки.

В'язання - не тільки привілей наших бабусь, а й захоплююче і корисне хобі, яке захоплює все більше шанувальників серед сучасних жінок і дівчат. У цій статті ми розповімо, як самостійно зв'язати на спицях шкарпетки.
Вам знадобиться
  • - пряжа
  • - п'ять панчішних спиць
Інструкція
1
Візьміть сантиметр і виміряйте об'єм щиколотки. З'ясуйте, скільки петель потрібно для початку в'язання - помножте отриманий обсяг в сантиметрах на щільність в'язання. Також кількість петель ви можете подивитися в готовій схемі в'язання шкарпеток.
2
Округлите кількість петель до парного, щоб на кожну спицю можна було розподілити парна кількість петель.
3
Наберіть потрібну кількість петель на 2 спиці, а потім зв'яжіть щільною гумкою перший ряд. В процесі пров'язування першого ряду розподіляйте петлі по залишилися спицям, щоб у підсумку на всіх чотирьох спицях опинилися провязани петлі. Щоб не заплутатися, відзначте кольоровий ниткою петлі найпершої спиці. Замкніть пов'язаний ряд в коло, зв'язавши нитки.
4
Продовжуйте в'язання гумкою за годинниковою стрілкою по колу. Зв'яжіть 5 см полотна, і замість гумки почніть панчішну в'язку. Зв'яжіть ще 5 см - зупиніться на зоні щиколотки. З цього місця буде формуватися п'ята.
5
Працюйте тільки з однією частиною в'язання - на третій і четвертій спицях панчішної в'язкою зв'яжіть невелике полотно, яке стане п'ятою. Визначте висоту цього полотна по числу петель першої спиці.
6
Зменшуйте петлі всередині майбутньої п'яти, щоб вона придбала потрібну форму. Зменшуйте петлі в першому і другому ряду, а потім, коли п'ята буде Дов'язати, переходите на в'язання носка. Наберіть ще петель спицею, на якій знаходиться середня частина петель, з кромок петель п'яти.
7
Пров'яжіть на першій спицею десять петель, після цього - ще десять петель на другий спиці. Потім окремої спицею з краю в'язання наберіть нові петлі і пров'яжіть рівно половину петель середньої частини.
8
Якщо все зроблено правильно, на 3 і 4 спиці буде петель більше, ніж на 1 і 2. Для убавленія петель на мисках пров'язуйте через ряд по 2 виворітних петлі в кінці кожної спиці. У самому кінці нитки обривають, стягують, зв'язують і ховають кінчик за допомогою гачка.