Що таке шлях.

Поняття «шлях» вживається в багатьох дисциплінах. Воно має багато значень: це і комп'ютерний термін; та визначення в точних науках, таких як геометрія і фізика; і міра довжини; а також слово, яке часто використовується в психології.
Інструкція
1
Психологи і психотерапевти мають на увазі під цим словом метод досягнення поставленої мети. Тобто, в разі, якщо вам необхідно змінити своє життя, то під поняттям «шлях» будуть матися на увазі певні дії, які необхідно вчинити для досягнення результату. Психологія не дає однозначної відповіді на запитання. Таким чином, шляхів вирішення проблеми завжди декілька. Яким з них треба скористатися, може вирішити лише людина, яка сама звернувся за порадою. При цьому основну роль у виборі шляху можуть грати як раціональні чинники, так і інтуїція.
2
Під словом «шлях» мається на увазі також зразок. Приміром, шлях ченців Шаоліня. Під цим словосполученням ми розуміємо їх уклад життя, набір певних цінностей, світогляд і т.д. Іншими словами, це сукупність дрібних подробиць, з яких складається єдиний образ, який приймає за зразок.
3
В інформатиці під визначенням «шлях» розуміється дорога, яка веде до певного файлу. Приміром, якщо необхідний документ лежить не на робочому столі, а на жорсткому диску, шлях до нього буде наступним: Робочий стіл - Мій Комп'ютер - диск С. Чим далі знаходиться файл від Робочого столу, тим шлях до нього буде довшим.
4
В літературі під поняттям «шлях» мається на увазі дорога. Синонімами цього слова будуть «відстань», «стежина», «траса» і т.д.
5
В геометрії синонімами цього визначення є слова «траєкторія», «маршрут», «лінія» і т.д.
6
З інших синонімів цього слова можна привести: - курс (приклад: він вибрав неправильний курс); - рейс (корабля) - це синонім до слова «маршрут»; - турне (подорож); - спосіб, засіб (як раз з області психології); - етап (в розумінні «відрізок шляху»).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OW_uRcqwNnE