Як форматувати смартфон "Нокіа".

Форматування телефону дозволяє повернути всі налаштування до заводських і видаляє записані на телефон дані. Розрізняють два типи форматування: софт-ресет і хард-ресет. У першому випадку дані і додатки порушені не будуть, в іншому - будуть видалені всі налаштування повністю, включаючи дані телефонної книги. Скидання налаштувань здійснюється при введенні певної комбінації в режимі набору номера пристрою.
Інструкція
1
Перед тим, як форматувати телефон, спробуйте вирішити проблеми, які виникають при експлуатації, іншими методами. Вимкніть та увімкніть телефон (бажано при цьому вийняти і назад вставити акумулятор). Вимкніть смартфон, вийміть батарею і дайте їй полежати деякий час. Спробуйте включити телефон без сім-карти і карти пам'яті. Якщо жоден із зазначених способів не підійшов, пам'ятайте, що форматування - самий останній спосіб, який можна застосувати при спробі самостійного відновлення смартфона.
2
Збережіть всі дані з вашого телефону. Не забудьте скопіювати всі номери телефонної книги, оскільки всі номери будуть видалені. Вийміть карту пам'яті, щоб уникнути можливого пошкодження або втрати даних. Зробіть резервну копію ваших даних за допомогою комп'ютерної утиліти Ovi Suite, вибравши розділ резервного копіювання.
3
У режимі введення номера введіть комбінацію цифр * # 7780. Це варіант софт-ресета, при якому будуть скинуті настройки екрану, підсвічування, теми, але всі ваші особисті дані і файли залишаться в цілості й схоронності.
4
Якщо софт-ресет не допоміг, то можна спробувати скористатися комбінацією * # 7370 #, але після її використання всі дані будуть абсолютно видалені і телефон буде скинутий до заводських налаштувань. Якщо смартфон не включається або обидва способи форматування не допомогли, то у вимкненому стані можна затиснути комбінацію клавіш виклику, «3» і «*», а потім натиснути на кнопку включення і дочекатися появи напису про форматування. Після завершення процесу всі дані будуть також видалені.
Корисна порада
Сенсорний смартфон нокиа у вимкненому стані можна відформатувати за допомогою комбінації клавіш виклику, скидання й камери. Затисніть ці три кнопки і натисніть на кнопку живлення. Дочекайтесь появи повідомлення про форматування.
Форматування (повним скиданням) смартфона називається знищення інформації користувача на пристрої. Таким чином, смартфон повертається до заводських налаштувань, а всі встановлені додатки видаляються. Це може знадобитися у випадках неправильної роботи («глюків») смартфона.
Інструкція
1
Для початку збережіть контакти на карту пам'яті, якщо це необхідно. Відкрийте список контактів, виберіть «Функції» -> «Відзначити/зняти" -> "Відзначити всі». Потім «Функції» -> «Скопіювати» -> «На карту пам'яті». Після цього видаліть з карти пам'яті всі папки з встановленими додатками, так як після повного скидання вони працювати не будуть, що може викликати певні помилки. Потім витягніть карту пам'яті.
2
Форматування смартфонів Nokia може здійснюватися одним із таких способів. Перший - наберіть * # 7370 #. Після цього введіть код підтвердження форматування смартфона. Як правило, стандартним є 12345, якщо він не був вами змінений.
3
Другий варіант застосовуйте тоді, коли перший не приносить результатів, або смартфон не включається. Наступні дії проводите з вимкненим пристроєм. Одночасно натисніть три клавіші: клавішу виклику, 3, *. Не відпускаючи їх, натисніть на кнопку включення смартфона. Через деякий час з'явиться заставка, що повідомляє про форматування.
4
Для деяких моделей смартфонів Nokia необхідно затискати інші три клавіші: - N78: *, 3, клавіша мультимедіа; - N97: left shift, space, backspace; - 5800: кнопка виклику (зелена трубка), кнопка відбою (червона трубка), кнопка фото; - E55: spacebar, #, backspace.
5
Після цього смартфон перезавантажиться. Протягом декількох хвилин (близько п'яти) буде світитися екран без будь-якої іншої інформації. У цей час не здійснюйте жодних дій зі смартфоном, а чекайте, поки він не включиться в стандартному режимі.
6
Щоб скинути налаштування на заводські в смартфонах Samsung, введіть * 2767 * 2878 #, після цього вкажіть код підтвердження - 00000000 (вісім нулів). Для здійснення повного форматування, затисніть наступні три кнопки: 8, 0, кнопка включення.
7
Щоб відформатувати пам'ять смартфона Siemens SX1, одночасно затисніть три клавіші: *, #, кнопка включення.