Як виграти в гру сапер.

Стандартна в Windows гра «Сапер» знайома багатьом, але багато хто не вміють в неї грати, оскільки з першого погляду гра здається незрозумілою. Це досить серйозна головоломка, яка допоможе вам скоротати час і розвинути логічне мислення. Щоб виграти в неї, недостатньо знати правила гри, потрібно вміти застосовувати певні хитрощі і розробити власну тактику.
Інструкція
1
Запустіть гру «Сапер» з меню «Пуск» - «Всі програми» - «Ігри». Приступайте до гри за правилами, які можна подивитися в розділі довідки додатки (пункт «Довідка» в лівій частині вікна).
2
Найкраще почати розшукувати міни з кута. Коли кутів немає, справа доходить до прямих рядів з невідкритих клітин. Завжди прораховуйте можливі варіанти, не варто "тикати" в клітини навмання. Гра добре розвиває логічне мислення, оскільки в деяких випадках прорахувати можливі варіанти досить складно, і уважність, оскільки кожна помилка стає останньою і раунд гри завершується.
3
Намагайтеся відзначати всі міни максимально швидко. Якщо точно відомо, що міна знаходиться в певному місці, відразу позначайте її. Інакше до завершення гри ви просто забудете про неї.
4
Іноді при натисканні комп'ютер звільняє додаткові клітини, які не мають бомб. В цьому випадку вірогідність виявити міну вище, оскільки відразу стає ясно які клітини порожні, а в яких щось є.
5
Намагайтеся відкривати закриті частини поля. Якщо незрозуміло, який хід потрібно зробити наступним, перейдіть на іншу частину поля. Краще відкрити недосліджені осередки, ніж відкривати ті місця, де знаходяться міни.
6
Щоб завжди вигравати, можна скористатися своєрідним читом для гри. Згорніть всі програми, які закривають робочий стіл, і встановіть темний фон або заставку. Бажано зробити екран однотонним. У вікні програми наберіть комбінацію кнопок клавіатури «xyzzy» і натисніть ліву клавішу Shift. Натисніть "Почати гру». Тепер після наведення курсору на комірку верхній лівий піксель екрану набуватиме білий (якщо під кліткою немає міни) або чорний (якщо під кліткою є бомба) колір, що служить дуже зручною підказкою.
Корисна порада
Існують інтернет-казино, які дозволяють грати в сапера на гроші. Зареєструйтесь на будь-якому з таких, а потім поповніть віртуальний рахунок за допомогою Webmoney. Робіть ставку і починайте грати. Якщо ви успішно размініруете все поле, то сума на вашому рахунку збільшиться (кількість грошей залежить від правил гри на сервері і від суми ставки).
Сапер - захоплююча головоломка, що дозволяє розвинути логічне мислення і з інтересом провести свій вільний час. Тим, хто не знайомий з цією грою, може здатися, що виграти в неї практично неможливо. Насправді це не так. Уважно вивчивши правила, трохи потренувавшись і розробивши певну тактику гри, ви без особливих зусиль навчитеся перемагати і зможете похвалитися цим перед друзями.
Інструкція
1
Запустіть гру і виберіть для себе найбільш зручні параметри. Гра пропонує на ваш вибір чотири рівня складності. Перший (новачок) - розміри поля становлять 9х9 осередків, серед яких заховано 10 хв. Другий (любитель) - поле складається з 256 осередків і на ньому приховано 40 хв. Третій (професіонал) - серед 480 осередків вам необхідно знайти 99 хв. Четвертий (особливий) - кількість мін та розміри ігрової дошки ви можете встановити самостійно. Граничним параметром вважається 720 осередків з 668 мінами.
2
Зайдіть в розділ довідки додатки і прочитайте правила гри і поради до неї, після чого починайте грати, відкриваючи вподобані осередки. Якщо ви точно впевнені, що перед вами міна, то обов'язково позначте клітину прапорцем відразу, інакше потім ви можете забути її місце розташування. Кожна відкрита цифра, вказує вам на кількість бомб, розташованих у восьми прилеглих комірках.
3
Не поспішайте і ретельно прораховує можливі варіанти ходів. Вирахувавши порожню клітину, сміливо її відкривайте, не боячись програти. Якщо яка-небудь з осередків вас бентежить, ви не впевнені в тому, що там знаходиться бомба, позначте її знаком питання і продовжуйте гру.
4
Трохи схитруйте і скористайтеся спеціальним чит-кодом для гри. Встановіть на робочий стіл однотонні шпалери темного кольору, скрутіть всі сторонні вікна та запустіть гру. Переконайтеся, що фокус введення розташований у вікні гри, в разі необхідності переключіться на англійську мову і введіть комбінацію xyzzy, після чого натисніть лівий Shift. Почніть водити мишкою по ігровому полю і подивіться на лівий верхній піксель екрану. Якщо осередок порожня, він почне світитися ледве помітним білим кольором, а якщо там знаходиться бомба - залишиться темним без змін. Даний метод добре використовувати, якщо ви посперечалися з людиною, яка не знає про цю хитрість. Тільки намагайтеся ввести код непомітно, інакше вас можуть розсекретити.